SC Palmovka - Umělá lezecká stěna | Fitness | Aerobic | Boulder | Sauna

 

Cvičení v sálech


maly_sal.jpgstredni_sal.jpgvelky_sal.jpg

Rozpis hodin

Záskoky

Popis hodin

Novinky

Kalendář akcí

Naši cvičitelé

Rozpis cvičení v sálech

POZOR!!! Prosíme o důsledné přihlašování přes rezervační systém. V případě, že nebudou ve 13 hodin konkrétního dne přihlášeni na lekci alespoň 3 klienti, tato se bude rušit. Zároveň prosíme všechny přihlášené o ohleduplnost k ostatním - v případě, že se rezervujete a na lekci nakonec při třech přihlášených nedorazíte, cvičíme i tak od 3 klientů. Pokud pak jeden ze tří přihlášených nedorazí, další příchozí si nezacvičí :(

Aktuální rozpis sledujte v rezervačním systému. Zde najdete i veškeré změny včetně zrušených lekcí.

Velký sál (platný od 24.6.2024)

 7:30-8:10 12:00-12:40 14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí          
Jumping (Kratochvílová Michaela)
Problémové partie
(Dubnová Lucie)

 
Úterý             Pilates 
(Ivka Davidová)
   
Středa            Jumping (Kratochvílová Martina)

   
Čtvrtek              Jumping (Kratochvílová Michaela)      
Pátek                  
Sobota                  
Neděle              


 

* Pro rezervaci na lekci volejte přímo lektorce Ivaně Davidové na tel. číslo 732 747 036

Střední sál (platný od 2.7.2024)

 7:15-8:15  14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25
Pondělí           Indoor Rowing
(Martin Bašta)
Indoor Rowing
(Martin Bašta) 
 
Úterý            Indoor Rowing
(Ivča Kubáčová)
Indoor Rowing
(Ivča Kubáčová)

 
Středa               Od 19:15 Yóga zdravá záda
(Hourová Kateřina)
Čtvrtek           Indoor Rowing
(Pavel Šmolka)
 

  

 
Pátek                  
Sobota                
Neděle          
   

Malý sál (platný od 24.6.2024)

 7:00-8:00 13:00-13:5514:00-14:55 15:00-15:55 16:00-16:55 17:00-17:55 18:00-18:55 19:00-19:55 20:00-20:55
Pondělí                    
Úterý                  
Středa                    
Čtvrtek                  
Pátek                  
Sobota                  
Neděle                    

Pokud chcete mít jistotu, že se na hodiny dostanete, rezervujte si místo předem přes on-line rezervační systém.

POZOR!!! V případě, že nebude na lekce Indoor Rowingu nikdo přihlášen do 13:00 daného dne, je možné, že se lekce ZRUŠÍ!!! Rezervujte si proto svoje místo dopředu na http://rezervace.scpalmovka.cz

Semináře, přednášky, kongresy, promítání a aerobikové maratony jsou pravidelně zveřejňovány na internetu nebo v prostorách SC Palmovka.


Noste si, prosím, na hodiny ručník. Krom hygienických důvodů je potřeba na některé hodiny jako cvičební pomůcka.

Cvičební lekce trvá 55 minut.

Změny vyhrazeny.

Záskoky

AKTUÁLNÍ ZÁSKOKY SLEDUJTE PŘÍMO V REZERVAČNÍM SYSTÉMU! Hodina, kterou vede zaskakující lektor, je označena písmenkem "Z".

Novinky

Aktuálně nejsou vypsány žádné novinky.

Kalendář akcí

Momentálně není vypsána žádná akce.

Popis hodin (dle abecedy)

Bodyform s Táňou Mackovou: V úvodu lekce nechybí aerobní sestava složená ze základních prvků aerobicu, poté komplexní posilování celého těla s váhou vlastního těla nebo s využitím pomůcek (gumičky, činky, bosu, overbally). Komplexní posílení středu těla. Někdy využíváme v lekci Tabata protokolu. Na závěr lekce se protáhneme na podložce.

BOSU® s Luckou Dubnovou: Na začátku lekce je krátké zahřátí, poté následuje mix cardio, balance a posilovacího cvičení na BOSU, v druhé části hodiny pak využijeme BOSU k posilování na zemi a na závěr nechybí důkladné protažení. Vše cvičíme za doprovodu dynamické hudby, na lekci doporučujeme pevnou obuv :)

Indoor Rowing - veslování na trenažéru: Veslování na trenažéru je cvičení šetrné k pohybovému aparátu - neklade zvýšené nároky na klouby, protože váha těla při něm spočívá na sedátku a cyklický pohyb při veslařském tempu probíhá bez nárazů či dopadů a v jedné ose. Jeho intenzitu si může každý zvolit podle svých potřeb a kondice - od volnějšího veslování na aerobní intenzitě až po vysoce intenzivní intervalový trénink. I když motorem tempa jsou nohy, zapojuje se většina svalových skupin a při správném provedení se mimo jiné účinně zpevňuje hluboké svalstvo břicha i zad.
V našem sportcentru nabízíme skupinové lekce, při kterých se rytmus a intenzita cvičení mění podle pokynů instruktora. Ten zároveň motivuje cvičící, zajišťuje vhodné složení lekce a především dohlíží na správné provedení. Každá lekce zahrnuje zahřátí, protažení, vlastní cvičení, zklidnění a stretching, délka je 55 minut. Více informací o veslování na trenažérech i o instruktorech, kteří v SCP vedou lekce najdete na www.conceptfitness.cz.

Nejen zdravá záda: Hlavním cílem zdravotního cvičení zaměřeného na správné držení těla je zlepšení funkce pohybového aparátu (aktivace středu těla pro odlehčení kloubům a vytvoření podpory pro páteř, vycentrování kloubů pro snížení tlaku na kloubní plochy a tím snížení dopadů degenerativních změn v kloubech, v neposlední řadě také postupné zlepšení rozsahů pohybu). V procesu cvičení získáváte lepší fyziologické nastavení těla, lepší koordinaci pohybu, více sil pro své aktivity a lepší náladu! Aktivace hlubokých svalových skupin formuje naši postavu - získáváme, například, ploché břicho, štíhlý pás a pevnější hýždě. Jedná se o pomalý typ cvičení – technika je zde na prvním místě. Pravidelným cvičením, až klient zvládá základy a vnímá své tělo, lze tempo cvičení i zatěž postupně zvyšovat a přidávat pomůcky.

Pilates s Lenkou Chárovou: Cvičení vedoucí ke zpevnění středu těla a zejména bederní části páteře. Podstata metody je rozvíjet všechny svaly rovnoměrně a působit nejen na dobře známé svalové skupiny, ale i na svaly ukryté pod nimi i mezi nimi, protože mnoho těchto svalů podpírá naši kostru. Pokud tyto svaly zeslábnou a poddají se gravitaci, má tělo tendenci ochabnout, nebo reagovat svalovou dysbalancí – posilované velké svaly jsou čím dál silnější, zatímco malé ukryté svaly jsou čím dál slabší. Pilatesova metoda nevyužívá k odstranění svalových dysbalancí a špatného držení těla izolovaných pohybů jednotlivých částí těla, jak to doporučuje většina typů cvičení, ale komplexních pohybů velkého množství svalových skupin a to s důrazem na dýchání. Při této metodě se využívají i různé doplňkové pomůcky jako overbally, fitbally, ručníky, pilates míčky atd.

Pilates s Lenkou Nováčkovou: v každé lekci postupně posílíme a protáhneme všechny tělesné partie (core - břicho, záda; paže, nohy a hýždě). Při cvičení využíváme zejména vlastní váhu těla, případně overbally. Výsledkem je vytvarování postavy (dlouhé štíhlé svaly), zlepšení držení těla, odstranění stresu a únavy.

Problémové partie s Lucií Dubnovou: Na lekci zformujete tělo do ideálních tvarů. Pomocí cílených sérií vytvarujete Vaše problémové partie (stehna, hýždě, břicho, paže), posílíte střed těla tak, abyste nejen vypadali skvěle, ale i se tak cítili! To vše v rytmu báječné hudby. Lekce se skládá z úvodního zahřátí, sérií na formování těla především využitím vlastní váhy, balančních pozic a cviků zaměřených na celé tělo a ze závěrečného protažení. Přibližně polovinu lekce cvičíme ve stoje, polovinu na podložkách. Na lekci je vhodná sportovní obuv.

Trampolínky s Katkou Malzerovou: Moje hodina Trampolínek je nejen velká zábava, ale také pořádná makačka. Začínáme lehkým zahřátím a pak následuje aerobní část prokládána prvky posilování. Na konci hodiny společně posílíme břicho a nakonec se vydýcháme a protáhneme. Cvičení na trampolínkách je zaměřené především na zpevnění spodní části těla a břicha. Břicho posilujeme po celou dobu skákání. Jeho zpevněním získáváme na trampolínce potřebnou stabilitu, a tak břicho zabírá celou hodinu bez toho aniž bychom si to uvědomovali.

Trampolínky s Renčou Vaňkovou: Na této lekci vás nečeká jenom skákání nahoru a dolů. Těšit se můžete i na motivační hudbu, za jejíhož rytmu, budete sprintovat a zároveň tempo střídat s pomalejšími pasážemi. Do kondice tak dostanete nejen nohy, ale i celé tělo. Po lekci budete odcházet unaveni, ale šťastni a s čistou hlavou. Lekci mám navrženu tak, abyste nemuseli přemýšlet nad žádnou choreografií a jen si užívali pohyb. Lekci kombinuji s tabata protokolem, ve kterém se zaměříme na posílení břicha, zadečku a nohou. Společně nás čeká: 10 min zahřátí a protažení, 30 minut dynamického skákání, 15 min tabata protokolu a 5 min protažení.

TRX® závasný systém s Mílou Vajnarem (aktuálně není v rozvrhu) (Total-Body Resistance Exercises - Cviky pro zatížení celého těla): TRX® je moderní forma cvičení. Buduje svalovou sílu, flexibilitu, rovnováhu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. TRX® je určen jak pro začátečníky, tak pro špičkové sportovce, kteří potřebují efektivní trénink. Na hodinách TRX® cvičíme jen s tím nejlepším, a to originálem TRX®. Co potřebujeme na hodinách TRX®? Sportovní oblečení, sportovní obuv (je možné cvičit i bez obuvi, ale to doporučujeme po vyzkoušení) a také pití. O vše ostatní, správné vedení hodiny TRX®, dobrou náladu se postará náš instruktor fitness a závěsného systému Bc. Miloslav Vajnar, DiS. Budeme se na Vás těšit.

Yoga zdravá záda s Káčou Hourovou: Cílem cvičení zaměřeného na zdravá záda je jednak uvolnit páteř a protáhnout zkrácené svaly, ale také posílit svaly v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují tak dobrou oporu pro páteřní skelet. Střídáme zde průpravná cvičení z jógy a jógové ásany společně s principy zdravého pohybu, které vycházejí z vývojových pozic. Základem je nácvik a pochopení funkce správného dýchání a vědomého uvolnění. Lekce začíná relaxací a probuzením vědomí a energie v tělomysli a nácvikem plného jógového dechu a končí uvolňující relaxací. Je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Je dobrou alternativou lekcí pro začátečníky. Každý cvičí dle svých možností. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora.

ZUMBA® s Lucií Petrovou: Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé nálady a chytlavé hudby, v níž se kombinují latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Hravou a zábavnou formou tak zapracujete na své kondici, vysněné postavě a nabijete se pozitivní energií. Choreografie Zumby je jednoduchá, střídají se v ní pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky a formovat i posilnit celé tělo. Z lekce budete odcházet propocení a v dobré náladě.

Naši cvičitelé

Březinová Katarína

Katarina Vzdělání
 • Osvědčení Instruktor - Funkční trénink se zdravovním zaměřením
 • Osvědčení Instruktor - Cvičení s těhotnými ženami a po porodu
Zájmy
 • Sport všerho druhu, pohyb, pohyb, pohyb
Motto:
 • "Když nemůžeš, tak přidej!"
 • "Nikdy se nevzdávej!"
V SC Palmovka cvičím:
 • momentálně necvičí
Kontakt

Tel.: 731 692 997
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dubnová (Švadlenková) Lucie

Lucik.jpg
Kromě předcvičování funguji na Palmovce jako programová manažerka - starám se o rozvrhy a vše spojené s aerobicem. Pokud máte zájem v našem sportcentru předcvičovat, případně občas vypomoci se záskoky, neváhejte mě kontaktovat. Od roku 2009 také školím instruktory trampolínek pod Euforií.cz.

Vzdělání
 • Fitness instructor basic - Wellness school Evy Blahušové
 • Fitness instructor aerobic professional - Wellness school Evy Blahušové
 • Pilatesova metoda cvičení - Wellness school Evy Blahušové
 • Instuktor školního snowboardingu - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Step aerobic - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Diplom Body form - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Dětský diplom - Face Czech ve spolupráci s Mirkou Hadrbolcovou
 • FLEXI-BAR basic workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom Jumping - Face Czech
 • Instruktor in-line bruslení - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Fitball - Wellness school Evy Blahušové
 • FLEXI-BAR toning workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom BOSU strength - Face Czech
 • GYMSTICK-wellness tyč - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Diplom Jumping Advanced - Face Czech
 • Diplom BOSU core - Face Czech
 • Diplom BOSU cardio - Face Czech
 • Inspiration day Bodystyling - Face Czech
 • Funkční anatomie I - Face Czech
 • Instruktor trampoliningu pod Euforií
 • Diplom Bodystyling - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Cvičení pro těhotné a po porodu - Face Czech
 • Základy výživy - Face Czech
 • Inspiration day Power - Face Czech
 • Zumba® basic steps 1 - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® basic steps 2 - Zumba Fitness, LLC.
 • Inspiration day BOSU - Face Czech
 • Zumba fit - Wellness school Evy Blahušové
 • Zumba® toning - Zumba Fitness, LLC.
 • Personální trénink v těhotenství a po porodu - Face Czech
 • Metabolismus v praxi aneb 10 hrubých lží o hubnutí - 3D Fitness
 • fitMAMI® Basic - Pavla Maříková
 • BOSU® Complete Workout System - Face Academy
 • BOSU Choreografie - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2014 - Pavla Maříková
 • fitMAMI® Baby - Pavla Maříková
 • Těhotné a po porodu - 3DFA
 • fitMAMI® Inspiro Den 2015 - Pavla Maříková
 • Diastáza - a co s ní? - my Pilates, s.r.o.
 • Partner Training - Fit way, s.r.o.
 • Bodystyling inspiration - Face Czech
 • Partner Training - Pavla Maříková
 • Sportovní výživa (nejen) pro maminky - fitMAMI s.r.o.
 • fitMAMI® Inspiro Den 2016 - fitMAMI s.r.o.
 • Roller - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Strečink - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2017 - fitMAMI s.r.o.
 • Diastáza - Movement solutions (Holmes Executive Search, s.r.o.)
 • Workshop Partner workout, atletické hry, netradiční cvičební pomůcky - fitMAMI s.r.o
 • Držení těla - úroveň 2 - Core dech a diastáza - IQ pohyb akademie
 • Výživa mladých sportovců - AVP ČR
 • Kinesiotaping - Mgr. Ivana Kellnerová
 • fitMAMI® Inspiro Den 2022 pod fitMAMI s.r.o.
 • DNS sportovní kurz I (Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře, koncept založený na vývojové kineziologii)
 • DNS sportovní kurz II
Zájmy
 • sportovní aktivity (Zumba, trampolínky, flexi-bary, bosu, lezení po umělých stěnách, snowboarding, in-line bruslení, tanec)
 • četba
 • deskové hry
Motto: ..."aneb přijďte si pořádně zamakat" :o)

V SC Palmovka cvičím:
 • Problémové partie (po 18:30)
Kontakt

Tel.: 777 218 004
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.lucik.cz
www.inlineaerobic.cz
FB: https://www.facebook.com/groups/cvicenisluckou
IG: @cvicenisluckou

Hourová Kateřina

Katka K Celý můj život je spojen se sportem. Závodní lyžování v dětství ve mně probudilo lásku k horám a sportu na celý život. Na FTVS jsem se seznámila s celou řadou dalších sportů. Postupem času jsem začala oceňovat i jiné formy pohybu. Před 12 lety jsem objevila power jógu, její dynamickou a silovou formu. Po čase jsem však pochopila, že power joga není cestou ke zdravotní prevenci. Po absolvování kurzu Instruktor jógy jsem se zaměřila na zdravotní aspekty pohybu a pokračovala ve studiu v Akademii IQ pohybu, kde se zaměřují na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Vše, co jsem se naučila spolu s potřebou sdílet všechno dobré, co mi studium dává, chci předávat jako lektorka. Možnost lidem skrz cvičení ukázat, jak pomoci tělu i unavené mysli a jak si začlenit principy zdravého pohybu do běžného života, je skvělé. Jóga není jen pohyb a krkolomné pozice, je to hledání balance a harmonie mezi myslí, emocemi a tělesnou schránkou. Mojí motivací a radostí jsou positivní výsledky klientů. Jsou pohonem na mé cestě.

Vzdělání
 • Instruktor zdravotní tělesné výchovy 215 hodin - IQ pohyb akademie
 • Instruktor jógy v rozsahu 200 hodin - Dům jógy
 • Základní jógové pozice zdravě – stupeň 1 - IQ pohyb akademie
 • Chodidlo a noha – držení těla úroveň 2 - IQ pohyb akademie
 • Pánevní dno - držení těla úroveň 2 - IQ pohyb akademie
 • Core zásobník cviků – držení těla úroveň 1 - IQ pohyb akademie
 • Core, dech a diastáza - držení těla úroveň 2 - IQ pohyb akademie
 • Těhotné a po porodu - odborný seminář - IQ pohyb akademie
 • Diagnostika - držení těla úroveň 2 - IQ pohyb akademie
 • Relaxační míčky –  stupeň 1 axiální systém - IQ pohyb akademie
Zájmy
 • flowin, in-line, kolo, turistika vysoko v horách i v nížinách

V SC Palmovka cvičím:
 • Yóga zdravá záda (st 19:15)
Kontakt

Tel.: 731 633 447
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.katerinahourova.com

Chárová Lenka

Lenka Ch Majitelka prvního Ladies Fitness v jihočeském kraji (20 let ve Strakonicích), instruktorka Pilates Bosu, Dětského aerobiku

Vzdělání:
 • Profi instruktor, 31.8.1993 - Česká škola aerobiku H.Jarkovské - FISAF
 • od 20.2.2003 vedení kurzu Stob obezitě
 • v současné době cvičitelka Pilates a Dětského aerobiku, pedagog na jazykové škole
V SC Palmovka cvičím:
 • Pilates pro začátečníky (čt 18:00)

Chutorecká Anna

Anna Jmenuji se Anna, jsem osobní trenérka a lektorka zdravotního cvičení. Učím lidi principům zdravého cvičení, vnímání svého těla a integraci správných pohybových vzorců do sportu a každodenních aktivit.Od malička jsem tíhla k pohybovým aktivitám a během svého života jsem se věnovala řadě sportů. Díky cvičení zaměřenému na správné držení těla je můj posun ve sportu mnohem výraznější než kdy předtím, mám lepší koordinaci a výrazně nižší míru únavy při pravidelných treninzích. Zdravé formy cvičení mě uchvátily natolik, že jsem se rozhodla stát profesiolální trenérkou, abych mohla své zkušenosti a poznatky o zdravém pohybu předávát dále prostřednictvím skupinových a individuálních lekcí.

Vzdělání:
 • 2023 - seminář páteř - kyfotické křivky - držení těla úroveň 2
 • 2023 - seminář páteř - lordotické křivky - držení těla úroveň 2
 • 2023 - seminář core - dech a diastáza - držení těla úroveň 2
 • 2023 - stabilizační systém core a principy posilování břicha - držení těla - úroveň 1
 • 2023 - cvičení se seniory - stupeň 1
 • 2020 - Rekvalifikace instruktor zdravotní TV
 • 2018 - Terapeutické využití Thera-Bandu
 • 2017 - Kurz spirální stabilizace (SM Systém) 2A+2B - bederní, krční a hrudní páteř
 • 2017 - Kurz spirální stabilizace (SM Systém) 1A+1B+1C+1D - základní principy metody
Motto: “Každý dobrý pohyb je základem krásné postavy.”

V SC Palmovka cvičím:
 • Nejen zdravá záda (út 17:00)
Kontakt

https://dobrypohyb.cz
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FB: dobrypohyb
IG: dobrypohyb

Macková Táňa

Tana Své lekce se snažím přizpůsobit všem bez ohledu na věk, talent, koordinaci. Chci, aby lekce byly zábavné a ne  aby se odpočítával čas do konce lekce.

Vzdělání
 • Instruktor ČASPV III. třídy
 • Instruktor závěsných systémů - TRX
 • Instruktor Tabata
 • Instruktor Bosu
 • Inspiration Day Bosu, Inspiration Day Dance
 • Inspiration Day Bodystyling
 • Bosu Balance
 • Fitball
Motto: "Když nemůžeš, přidej."

V SC Palmovka cvičím:
 • Bodyform (čt 17:00)

Nováčková Lenka

Lenka N Pilates jsem začala cvičit jako klientka v roce 2012. Bylo to na doporučení kvůli problémům se zády, které se dostavily po nástupu do sedavého zaměstnání. Již po měsíci pravidelného cvičení jsem cítila rozdíl. Po dalším měsíci problémy ustoupily a postava se začala hezky tvarovat. Od té doby si bez pilates nedokážu život vůbec představit. Dělá dobře tělu a duši :)

Vzdělání
 • Instruktor cvičení Pilates (2016)
V SC Palmovka cvičím:
 • Pilates (po 17:30)

Michálková Denisa

Denisa_M.jpg Od mala se věnuji sportu a jako instruktorka trampolínek předcvičuji třetím rokem. Tento druh cvičení mě velmi baví a každou hodinu si užívám naplno. Pokud si potřebujete vyčistit hlavu, odreagovat se a zároveň si pořádně zamakat, tak jste tady správně :)

Vzdělání
 • Instructor Trampoliningu - PRO-MOTION, s.r.o.
 • Chi-toning basic - FACE Czech Academy
Motto: "Nezáleží s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš..."

V SC Palmovka cvičím:

 • momentálně necvičí
Kontakt

Tel.: 733 790 183
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novák Vilém

Vilem.jpg
Od útlých let jsem se začal zajímat o různé druhy sportů. Nejprve to bylo plavání, pak karate a později jsem k tomu přidal ještě kolo, posilovnu a běh. Ve cvičení na strojích vidím vhodnou cestu kompenzace mnohdy jednostranné zátěže. Nejen pro sportovce rád řeším kondiční přípravu a vhodnou rehabilitaci spojenou s prevencí zranění a úrazů.
Právě skrze vlastní sportovní činnost jsem objevil účinnost a krásu pomůcek pro tzv. funkční trénink. Krom skupinového cvičení s TRX se věnuji osobním tréninkům ve fitness v plném využití různých forem funkčního tréninku.
Na druhé straně působím jako konzultant a školitel v oblasti zdravé výživy, redukce hmotnosti, sportovní výživy a doplňků stravy.

Kontakt

Tel.: 724 994 229
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.komplexnizdravi.cz

Petrová Lucie

Lucie_P.JPG Vzdělání
 • Instruktor aerobiku - Wellness School Evy Blahušové
 • Zumba® basic steps - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® Pro Skills - Zumba Fitness, LLC.
Zájmy
 • tanec, příroda, lyžování
Motto: "Jediný sen, který se nesplní, je ten, který se přestane snít..."

V SC Palmovka cvičím:
 • momentálně necvičí
Kontakt

Tel.: 605 977 795
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ryslová Veronika

Veronika R Sport je pro mě vším. Odmalička jsem se věnovala několik let sportovní gymnastice. V současné době předcvičuji různé posilovací hodiny - Bodyform, Bodystyling, TRX, tabata,... Na druhou stranu se snažím vrátit tělu to, co mi dává při trénincích a tím je SM systém MUDr. Smíška.

Vzdělání
 • Instruktor aerobiku a fitness základního stupně (Český svaz aerobiku)
 • Kurz cvičení SM systém
 • Instruktor fitness (trenérská škola Fitness Slavia - Activefit)
 • Reflexní terapie
 • Dornova metoda
 • Instruktor - Břišní pekáč (Fitness club Hanky Kynychové)
 • Cvičení podle Ludmily Mojžíšové
 • Kineziopating I.
 • seminář Inteligence pohybu (trenérská škola Fitness Slavia - Activefit)
 • TRX - skupinové cvičení (3D Fitness)
 • cvičení pro těhotné a po porodu (3D Fitness)

V SC Palmovka cvičím:

 • dle aktuálních časových možností
Kontakt

Tel.: 606 358 818
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vanišová Adriana

Adriana Už od malinka vyrůstám ve sportovní rodině. Můj taťka je bývalí profesionální kulturista, mamča je lektorka vše co se pohybu a zdravého stylu týče. A já jsem v menším provedení odrazem svých milovaných rodičů. Rodiče vlastní malé fitness centrum v Sedlčanech. Kde jsem s veškerým cvičením v mých 12letech začala, teď mi je 21let a jsem do sportu víc a víc zapalená. Takže se budu těšit na naší první a určitě ne poslední hodinu spolu.

Vzdělání
 • JUMPING INSTRUKTOR BASIC DIPLOM 2016
 • FACE - Účastník na Mezinárodním kongresu Functional Body @ Body Mind 2018
 • FACE - Účastník na Mezinárodním kongresu Functional Body @ Body Mind 2019
Motto: "Nezáleží na postavě, ale na tom, že se nestydíš a jdeš si dát do těla!" V SC Palmovka cvičím:
 • Trampolínky (čt 18:00)
Kontakt

Tel.: 725 949 241
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Profily instruktorů INDOOR ROWINGU naleznete zde.