SC Palmovka - Umělá lezecká stěna | Fitness | Aerobic | Boulder | Sauna

 

Cvičení v sálech


maly_sal.jpgstredni_sal.jpgvelky_sal.jpg

Rozpis hodin

Záskoky

Popis hodin

Novinky

Kalendář akcí

Naši cvičitelé

Rozpis cvičení v sálech

Rozpis cvičení platný od 1.11.2019 pro stažení v .pdf naleznete zde:
Rozvrh 11-2019

Vánoční rozpis cvičení platný od 16.12.2019 do 5.1.2020 pro stažení v .pdf naleznete zde:
Vánoční rozvrh 2019


Hodiny, můžete také vidět v rezervačním systému na http://rezervace.scpalmovka.cz

Velký sál (platí od 1.11.2019)

 7:30-8:10 12:00-12:40 14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí           Problémové partie
(Dubnová Lucie)

 
Úterý           Funkční trénink
(Linhartová
Markéta
Trampolínky
(Michálková Denisa)
   
Středa      
 

    Bodyform*
(Macková Táňa/Mačurová Marie)

 
Čtvrtek           Bodyform
(Macková Táňa)
   
Pátek                  
Sobota                  
Neděle              

Tabata
(Vanišová Adriana)

   

* Pro konkrétní lektorku sledujte rezervační systém
** V lekcích budeme využívat BOSU, Flexi-bary, stepy, trampolínky, fitbally, overbally, činky, ZUMBA® činky, gumičky, therabandy atd.

Střední sál (platí od 1.11.2019)

 7:15-8:15 14:00-14:5515:00-15:55 16:00-16:55 17:00-17:55 18:00-18:55 19:00-19:55 20:00-20:55
Pondělí         Pilates
(Chárová Lenka) 
 TRX®
(Vajnar Miloslav) 
ZUMBA®
(Petrová Lucie)  
 
Úterý           Pilates*
(Davidová Ivana) 
Fit yoga pro začátečníky
(Turečková Veronika) 
 
Středa            ZUMBA®
(Petrová Lucie)  

YOGA Zdravá záda
(Hourová Kateřina)   

 
Čtvrtek          Power yoga light
(Tomaškovič Jan)
Zdravotní cvičení
(Ryslová Veronika)   
 
 
Pátek           YOGA Zdravá záda
(Hourová Kateřina)  
     
Sobota                
Neděle          
   

* Pro rezervaci na lekci volejte přímo lektorce Ivaně Davidové na tel. číslo 732 747 036

Malý sál (platí od 2.9.2019)

 7:00-8:00  13:30-14:2514:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí            INDOOR ROWING
(Bašta Martin)
INDOOR ROWING
(Bašta Martin)
   
Úterý            

INDOOR ROWING (Březinová Katarina)

IRW + bodystyling
(Březinová Katarina)
   
Středa            INDOOR ROWING
(Šmolka Pavel)
 INDOOR ROWING
(Šmolka Pavel)
   
Čtvrtek            

INDOOR ROWING (Březinová Katarina)

INDOOR ROWING
(Březinová Katarina)
   
Pátek                  
Sobota                  
Neděle               INDOOR ROWING (Rédr André/Šmolka Pavel)    

Pokud chcete mít jistotu, že se na hodiny dostanete, rezervujte si místo předem přes on-line rezervační systém.

POZOR!!! V případě, že nebude na lekce Indoor Rowingu nikdo přihlášen do 13:00 daného dne, je možné, že se lekce ZRUŠÍ!!! Rezervujte si proto svoje místo dopředu na http://rezervace.scpalmovka.cz

Semináře, přednášky, kongresy, promítání a aerobikové maratony jsou pravidelně zveřejňovány na internetu nebo v prostorách SC Palmovka.


Noste si, prosím, na hodiny ručník. Krom hygienických důvodů je potřeba na některé hodiny (čtvrteční pilates atd). jako cvičební pomůcka.

Cvičební lekce trvá 55 minut.

Změny vyhrazeny.

Záskoky

AKTUÁLNÍ ZÁSKOKY SLEDUJTE PŘÍMO V REZERVAČNÍM SYSTÉMU! Hodina, kterou vede zaskakující lektor, je označena písmenkem "Z".

Novinky

Sametové veslování

Kdy? V neděli 1.12.2019 od 13:00 do 20:30

Cena? 110,- Kč za 30 minut veslování (30% výnosu půjde na projekt Paměť národa, 30% výnosu pro domácí hospic Cesta domů).

Více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. čísle 739 626 701


Sametove veslovani

Kalendář akcí

Momentálně není vypsaná žádná akce.

Popis hodin (dle abecedy)

Bodyform s Marií Mačurovou: Aerobní cvičení, ve kterém je na začátku jednoduchá choreografie, poté posilování s pomůckami nebo váhou vlastního těla, v závěru pak protažení

Bodyform s Táňou Mackovou: V úvodu lekce nechybí aerobní sestava složená ze základních prvků aerobicu, poté komplexní posilování celého těla s váhou vlastního těla nebo s využitím pomůcek (gumičky, činky, bosu, overbally). Komplexní posílení středu těla. Někdy využíváme v lekci Tabata protokolu. Na závěr lekce se protáhneme na podložce.

Cvičení s pomůckami s Lucií Dubnovou:
Lekce je koncipovaná jako kondiční, spalovací a tvarovací cvičení pro různé věkové kategorie. Chybět nebude lehké aerobní zahřátí, cvičení a tvarování s různými (tradičními i netradičními) pomůckami - BOSU®, Flexi-bar®, stepy, trampolínky, fitbally, overbally, gumičnky, činky, ZUMBA® činky, therabandy atd. V závěru vás čeká důkladné protažení všech procvičovaných partií. Na lekci je vhodná sportovní obuv.

Fit yoga pro začátečníky s Veronikou Turečkovou: Power jóga, meditace, uvolnění doplněné posílením hlubokého břišního svalstva a panevního dna - to vše vás čeká na mé lekci Fit Jógy. Na závěr je vždy delší část věnována protažení namáhaných svalů.

Funkční trénink s Katarínou Březinovou: Cvičební lekce zaměřená na celé tělo, kde se zlepšuje držení těla, posilují se svaly, zvyšuje se výkonnost, spaluje tuk. Cvičí se v krátkých časových intervalech, např. 20 vteřin práce, 10 vteřin pauza. Cvičí se v co nejvyšší intenzitě. Základním cvičebním prostředkem je vlastní tělo (váha, výška těžiště). Jednou ze základních funkcí je zlepšení funkce stabilizátorů. Mezi klíčové skupiny, které potřebují stabilizační trénink, patří např. hluboké břišní (příčný a vnitřní šikmý), abduktory a rotátory kyčle, stabilizátory lopatky. Prioritou je tedy vytvoření funkčního svalového korzetu s důrazem na stabilizaci tělesného jádra. Stabilní jádro je důležité pro správné pohybové návyky a tak i správné vykonávání všech pohybů (patří sem např. i správné držení těla atd.). Funkčním tréninkem se zlepšuje flexibilita, síla stabilizačního svalstva, rovnováhy a svalové výkonnosti.

Funkční trénink s Markétou Linhartovou: Lekce funkčního tréninku jsou rozmanité, zlepšují fyzickou kondici, vytrvalost, obratnost, sílu, stabilitu a pomocí posilování převážně s vlastní vahou těla pomáhají přirozeně formovat postavu. Díky mnohým modifikacím cviků si přirozenou cestou na své přijdou začátečníci i pokročilí sportovci.

Indoor Rowing - veslování na trenažéru: Veslování na trenažéru je cvičení šetrné k pohybovému aparátu - neklade zvýšené nároky na klouby, protože váha těla při něm spočívá na sedátku a cyklický pohyb při veslařském tempu probíhá bez nárazů či dopadů a v jedné ose. Jeho intenzitu si může každý zvolit podle svých potřeb a kondice - od volnějšího veslování na aerobní intenzitě až po vysoce intenzivní intervalový trénink. I když motorem tempa jsou nohy, zapojuje se většina svalových skupin a při správném provedení se mimo jiné účinně zpevňuje hluboké svalstvo břicha i zad.
V našem sportcentru nabízíme skupinové lekce, při kterých se rytmus a intenzita cvičení mění podle pokynů instruktora. Ten zároveň motivuje cvičící, zajišťuje vhodné složení lekce a především dohlíží na správné provedení. Každá lekce zahrnuje zahřátí, protažení, vlastní cvičení, zklidnění a stretching, délka je 55 minut. Více informací o veslování na trenažérech i o instruktorech, kteří v SCP vedou lekce najdete na www.conceptfitness.cz.

Chanbara: Chanbara je japonské bojové umění, vycházející ze samurajské tradice. Jako sport není zatím v ČR rozšířen a po celé Evropě zatím pouze sporadicky. Jedná se však o dynamický sport, o který je stále větší a větší zájem. Hlavní myšlenkou tohoto sportu je fair-play a spolupráce. Soutěže probíhají v jednotlivých kategoriích s různými typy zbraní. Stejně jako v jiných východních bojových uměních lze v Chanbaře získávat technické stupně (pásky). Mezi základní typy zbraní a jejich kombinace patří krátký meč, dlouhý meč, štít, kopí, dlouhý obouruční meč.

Pilates: Cvičení vedoucí ke zpevnění středu těla a zejména bederní části páteře. Podstata metody je rozvíjet všechny svaly rovnoměrně a působit nejen na dobře známé svalové skupiny, ale i na svaly ukryté pod nimi i mezi nimi, protože mnoho těchto svalů podpírá naši kostru. Pokud tyto svaly zeslábnou a poddají se gravitaci, má tělo tendenci ochabnout, nebo reagovat svalovou dysbalancí – posilované velké svaly jsou čím dál silnější, zatímco malé ukryté svaly jsou čím dál slabší. Pilatesova metoda nevyužívá k odstranění svalových dysbalancí a špatného držení těla izolovaných pohybů jednotlivých částí těla, jak to doporučuje většina typů cvičení, ale komplexních pohybů velkého množství svalových skupin a to s důrazem na dýchání. Při této metodě se využívají i různé doplňkové pomůcky jako overbally, fitbally, ručníky, pilates míčky atd.

Power yoga light s Honzou Tomaškovičem (od října 2019): Jde o provádění základních jógových asan = vědomě držených pozic s kratší tonizující výdrží. Jsou vybrány pozice, které postupně zvládne každý. Některé vedou k posílení povadlých a k protažení zkrácených svalů. Další pracují s klouby a s páteří. Při cvičení je kladen důraz na správné dýchání. Lekce začíná krátkým zklidněním a rozhýbáním kloubů a páteře. Základem cvičení jsou pak pozdravy slunce a „bojovníci“ v různých provedeních a intenzitách a další cviky na zemi, ve stoje, v kočce.... Končí se obrácenými pozicemi (pluh, svíčka) a záverečným uvolněním v lehu na zádech (šavásaně). Nejde o výkony, komu nějaký cvik nevyhovuje, tak ho cvičí v lehčí variantě nebo vůbec.

Problémové partie s Lucií Dubnovou: Na lekci zformujete tělo do ideálních tvarů. Pomocí cílených sérií vytvarujete Vaše problémové partie (stehna, hýždě, břicho, paže), posílíte střed těla tak, abyste nejen vypadali skvěle, ale i se tak cítili! To vše v rytmu báječné hudby. Lekce se skládá z úvodního zahřátí, sérií na formování těla především využitím vlastní váhy, balančních pozic a cviků zaměřených na celé tělo a ze závěrečného protažení. Přibližně polovinu lekce cvičíme ve stoje, polovinu na podložkách. Na lekci je vhodná sportovní obuv.

TABATA s Adrianou Vanišovou: Tabata je intervalový trénink s vysokou intenzitou. Zavede vás na vyšší úroveň tělesné zdatnosti, pomůže spálit kalorie a velmi rychle zlepší výkonnost a vytrvalost. Možná někteří z vás o této metodě již slyšeli a někteří to slyšíte poprvé. Jedná se o nový a zajímavý způsob tréninkové metody, která se považuje za velmi náročnou a nedoporučuje se lidem, kteří se sportem začínají. Princip je velmi jednoduchý – 20 sekund se naplno provádí cvik, 10 sekund je pauza. To celé se opakuje 8x. Největší předností Tabaty je, že rozvíjí jak anaerobní, tak i aerobní metabolický systém zároveň, což se u většiny běžných cvičení vylučuje a také funguje pro efektivní spalování tuků. Díky této metodě se zvyšuje prokrvení cvičených svalových partií, což umožňuje jejich lepší zásobení živinami a následný růst. Takže tento styl tréninku není úplně vhodný pro úplného začátečníka.

Trampolínky s Denisou Michálkovou: Toto cvičení je nejen zábavné, ale i výborné na celkové zpevnění těla. Hlavně tedy na dolní část (zadeček, stehna, lýtka), zlepšení koordinace, stability těla a posílení psychické odolnosti. Při tomto cvičení se odreagujete, uvolníte a podle mého názoru i vyčistíte hlavu. Výhodou je, že i když přijdete na desátou hodinu, pokaždé budete vědět, co na trampolíně dělat. Není to náročné na kroky či nějaké sestavy, ale spíše na výdrž. Každý si najde své tempo. Určitě přijďte a vyzkoušejte nový způsob, jak dostat z hlavy všední starosti a odcházet z hodiny vyčerpaní, ale zároveň nabití novou energií. Moje lekce trampolínek se skládá z 10 minut zahřátí, 30 minut dynamického skákání, 10 minut posilování břišních svalů a 10 minut protahování na závěr a celkového uvolnění. Budu se těšit na hodinu s vámi...!!!

Trampolínky se Zuzkou Tejnorovou: Aerobní cvičení na trampolínkách o průměru 100 cm (bez řidítek), při kterém se výrazně zvedá tepová frekvence. Při skákání na trampolínkách účinným a zároveň zábavným způsobem zlepšujete kondici, celkovou stabilitu těla a formujete postavu. Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínkách klouby a zároveň působí jako balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů. Zapojují se především svaly hýžďové, lýtkové, svaly kolem kotníku, hluboké svaly zádové a břišní a svaly pánevního dna. Lekce je vhodná pro ženy i muže (a že ti tam už mají své stálé zastoupení :)). Přijďte se vyřádit a zbavit se stresu! S sebou vemte pevné sportovní boty, ručník a dobrou náladu.

TRX® závasný systém s Mílou Vajnarem (Total-Body Resistance Exercises - Cviky pro zatížení celého těla): TRX® je moderní forma cvičení. Buduje svalovou sílu, flexibilitu, rovnováhu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. TRX® je určen jak pro začátečníky, tak pro špičkové sportovce, kteří potřebují efektivní trénink. Na hodinách TRX® cvičíme jen s tím nejlepším, a to originálem TRX®. Co potřebujeme na hodinách TRX®? Sportovní oblečení, sportovní obuv (je možné cvičit i bez obuvi, ale to doporučujeme po vyzkoušení) a také pití. O vše ostatní, správné vedení hodiny TRX®, dobrou náladu se postará náš instruktor fitness a závěsného systému Bc. Miloslav Vajnar, DiS. Budeme se na Vás těšit.

Yoga zdravá záda: Cílem cvičení zaměřeného na zdravá záda je jednak uvolnit páteř a protáhnout zkrácené svaly, ale také posílit svaly v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují tak dobrou oporu pro páteřní skelet. Střídáme zde průpravná cvičení z jógy a jógové ásany společně s principy zdravého pohybu, které vycházejí z vývojových pozic. Základem je nácvik a pochopení funkce správného dýchání a vědomého uvolnění. Lekce začíná relaxací a probuzením vědomí a energie v tělomysli a nácvikem plného jógového dechu a končí uvolňující relaxací. Je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Je dobrou alternativou lekcí pro začátečníky. Každý cvičí dle svých možností. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora.

Zdravotní cvičení s Veronikou Ryslovou: Cvičení je zaměřené na protažení a posílení svalů celého těla. Cvičení probíhá v pomalejším tempu. Zaměříme se na posílení středu těla – břišní, zádové svaly a dále i na dýchání. Cvičí se především vahou vlastního těla, dále využijeme pomůcky – overbally, expandery, činky.
Pomocí cvičení se snažíme zpevnit ochablé svaly, protáhnout ztuhlé svaly, zlepšit postavení těla, pomoci od bolesti. Cílem je posílení a zpevnění břišních a zádových svalů, protažení zkrácených svalů. To vše je důležité pro správné držení těla, zdravou chůzi a pohyb bez bolesti během celého dne. Protažení a posilování svalů je důležité pro správné provedení jednotlivých cviků. Cvičení je vhodné pro aktivní sportovce i pro začátečníky. Vhodné i pro seniory. S sebou ručník, bez bot v ponožkách

ZUMBA® s Lucií Petrovou: Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé nálady a chytlavé hudby, v níž se kombinují latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Hravou a zábavnou formou tak zapracujete na své kondici, vysněné postavě a nabijete se pozitivní energií. Choreografie Zumby je jednoduchá, střídají se v ní pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky a formovat i posilnit celé tělo. Z lekce budete odcházet propocení a v dobré náladě.

Naši cvičitelé

Březinová Katarína

Katarina Vzdělání
 • Osvědčení Instruktor - Funkční trénink se zdravovním zaměřením
 • Osvědčení Instruktor - Cvičení s těhotnými ženami a po porodu
Zájmy
 • Sport všerho druhu, pohyb, pohyb, pohyb
Motto:
 • "Když nemůžeš, tak přidej!"
 • "Nikdy se nevzdávej!"
V SC Palmovka cvičím:
 • Funkční trénink (po 17:30)
 • Indoor Rowing (út 18:00 a 19:00, čt 18:00 a 19:00
Kontakt

Tel.: 731 692 997
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dubnová (Švadlenková) Lucie

Lucik.jpg
Kromě předcvičování funguji na Palmovce jako programová manažerka - starám se o rozvrhy a vše spojené s aerobicem. Pokud máte zájem v našem sportcentru předcvičovat, případně občas vypomoci se záskoky, neváhejte mě kontaktovat. Od roku 2009 také školím instruktory trampolínek pod Euforií.cz.

Vzdělání
 • Fitness instructor basic - Wellness school Evy Blahušové
 • Fitness instructor aerobic professional - Wellness school Evy Blahušové
 • Pilatesova metoda cvičení - Wellness school Evy Blahušové
 • Instuktor školního snowboardingu - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Step aerobic - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Diplom Body form - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Dětský diplom - Face Czech ve spolupráci s Mirkou Hadrbolcovou
 • FLEXI-BAR basic workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom Jumping - Face Czech
 • Instruktor in-line bruslení - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Fitball - Wellness school Evy Blahušové
 • FLEXI-BAR toning workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom BOSU strength - Face Czech
 • GYMSTICK-wellness tyč - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Diplom Jumping Advanced - Face Czech
 • Diplom BOSU core - Face Czech
 • Diplom BOSU cardio - Face Czech
 • Inspiration day Bodystyling - Face Czech
 • Funkční anatomie I - Face Czech
 • Instruktor trampoliningu pod Euforií
 • Diplom Bodystyling - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Cvičení pro těhotné a po porodu - Face Czech
 • Základy výživy - Face Czech
 • Inspiration day Power - Face Czech
 • Zumba® basic steps 1 - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® basic steps 2 - Zumba Fitness, LLC.
 • Inspiration day BOSU - Face Czech
 • Zumba fit - Wellness school Evy Blahušové
 • Zumba® toning - Zumba Fitness, LLC.
 • Personální trénink v těhotenství a po porodu - Face Czech
 • Metabolismus v praxi aneb 10 hrubých lží o hubnutí - 3D Fitness
 • fitMAMI® Basic - Pavla Maříková
 • BOSU® Complete Workout System - Face Academy
 • BOSU Choreografie - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2014 - Pavla Maříková
 • fitMAMI® Baby - Pavla Maříková
 • Těhotné a po porodu - 3DFA
 • fitMAMI® Inspiro Den 2015 - Pavla Maříková
 • Diastáza - a co s ní? - my Pilates, s.r.o.
 • Partner Training - Fit way, s.r.o.
 • Bodystyling inspiration - Face Czech
 • Partner Training - Pavla Maříková
 • Sportovní výživa (nejen) pro maminky - fitMAMI s.r.o.
 • fitMAMI® Inspiro Den 2016 - fitMAMI s.r.o.
 • Roller - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Strečink - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2017 - fitMAMI s.r.o.
 • Diastáza - Movement solutions (Holmes Executive Search, s.r.o.)
 • Workshop Partner workout, atletické hry, netradiční cvičební pomůcky - fitMAMI s.r.o
 • Držení těla - úroveň 2 - Core dech a diastáza - IQ pohyb akademie
Zájmy
 • sportovní aktivity (Zumba, trampolínky, flexi-bary, bosu, lezení po umělých stěnách, snowboarding, in-line bruslení, tanec)
 • četba
 • deskové hry
Motto: ..."aneb přijďte si pořádně zamakat" :o)

V SC Palmovka cvičím:
 • Problémové partie (po 18:30)
 • FITBODY s pomůckami (st 18:30)
Kontakt

Tel.: 777 218 004
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.lucik.cz
www.inlineaerobic.cz

Hourová Kateřina

Katka K Celý můj život je spojen se sportem. Závodní lyžování v dětství ve mně probudilo lásku k horám na celý život. Na FTVS jsem se seznámila s celou řadou dalších sportů. Postupem času jsem začala oceňovat i jiné formy pohybu. Velmi mě oslovila metoda pilátes. Před 12 lety jsem také objevila power jógu, její dynamickou a silovou formu, kde jsem se doslova prokousávala dýcháním a relaxacemi. Po čase jsem však pochopila, že aby člověk maximálně ze cvičení profitoval, je důležité nejen správné provedení pozice, nýbrž také následné zklidnění. Proto jsem začala praktikovat pomalejší styl se zdravotními prvky. Díky mé touze po dalších informacích a zkušenostech jsem začala jógu studovat. Vše, co jsem se naučila spolu s potřebou sdílet všechno dobré, co mi studium dalo, chci předávat jako lektorka. Možnost lidem skrz cvičení ukázat, jak pomoci tělu i unavené mysli, je skvělé. Jóga není jen pohyb a krkolomné pozice, je to hledání balance a harmonie mezi myslí, emocemi a tělesnou schránkou. V tom spočívá výjimečnost a jedinečnost jógy. Je pro mě fascinujícím darem, který mi pozitivně změnil život. Ráda bych se o tom s lidmi podělila.

Vzdělání
 • Instruktor jógy v rozsahu 200 hodin - Dům jógy
Zájmy
 • flowin, in-line, kolo, turistika vysoko v horách i v nížinách

V SC Palmovka cvičím:
 • Yoga zdravá záda (st 19:00)
Kontakt

Tel.: 731 633 447
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Linhartová Markéta

MarketaL.JPG
Fitness trenérka, reprezentantka ČR ve sportovním aerobiku. V současné době se zaměřuji na kondiční skupinové lekce pro dospělé - především ve formě funkčního tréninku a jeho různých intervalových podob (kruhový/intervalový trénink), dále vedu i lekce TRX. Své bohaté sportovní zkušenosti také předávám dětem ve sportovní přípravce nebo v projektu Děti na startu.

Vzdělání
 • absolvetnka Trenérské školy Petra Stacha (osobní trenér, instruktor fitness, kondiční trenér, trenér kulturistiky)
Nejvýznamnější dosažené sportovní úspěchy:
 • Sportovní aerobik FISAF - Aerobik studio Čelákovice, seniorská kategorie
 • 2010: 2. místo MS Eindhoven (tříčlenný tým), 3. místo ME Kladno (tříčlenný tým)
 • 2015: 8. místo MS Martinique (ženy - jednotlivkyně)
V SC Palmovka cvičím:
 • Funkční trénink (út 17:30)
Kontakt

Tel.: 775 925 901
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.profitrainers.cz

Macková Táňa

Tana Své lekce se snažím přizpůsobit všem bez ohledu na věk, talent, koordinaci. Chci, aby lekce byly zábavné a ne  aby se odpočítával čas do konce lekce.

Vzdělání
 • Instruktor ČASPV III. třídy
 • Instruktor závěsných systémů - TRX
 • Instruktor Tabata
 • Instruktor Bosu
 • Inspiration Day Bosu, Inspiration Day Dance
 • Inspiration Day Bodystyling
 • Bosu Balance
 • Fitball
Motto: "Když nemůžeš, přidej."

V SC Palmovka cvičím:
 • Bodyform (1x za 14 dní st 17:30, NOVĚ čt 17:30)

Mačurová (Buzková) Marie

Marie.jpg Vzdělání
 • Cvičitel aerobiku III. a II. třídy - Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV
 • Dětský aerobik - Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV
 • Step Basic - FACE Czech
 • Diplom Inspiration Day - Aerobics + Step - FACE Czech
 • Diplom Inspiration Day - Bodystyling - FACE Czech
Zájmy
 • aerobik - jak jinak :), snowboarding, squash...
Motto: "Není důležité dokonale zvládat všechny prvky sestavy, ale hlavně se hýbat a to s radostí!!!"

V SC Palmovka cvičím:
 • Bodyform (1x za 14 dní st 17:30)
Kontakt

Tel.: 604 717 247
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michálková Denisa

Denisa_M.jpg Od mala se věnuji sportu a jako instruktorka trampolínek předcvičuji třetím rokem. Tento druh cvičení mě velmi baví a každou hodinu si užívám naplno. Pokud si potřebujete vyčistit hlavu, odreagovat se a zároveň si pořádně zamakat, tak jste tady správně :)

Vzdělání
 • Instructor Trampoliningu - PRO-MOTION, s.r.o.
 • Chi-toning basic - FACE Czech Academy
Motto: "Nezáleží s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš..."

V SC Palmovka cvičím:

 • Trampolínky (od 10.9.2019 út 18:30)
Kontakt

Tel.: 733 790 183
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novák Vilém

Vilem.jpg
Od útlých let jsem se začal zajímat o různé druhy sportů. Nejprve to bylo plavání, pak karate a později jsem k tomu přidal ještě kolo, posilovnu a běh. Ve cvičení na strojích vidím vhodnou cestu kompenzace mnohdy jednostranné zátěže. Nejen pro sportovce rád řeším kondiční přípravu a vhodnou rehabilitaci spojenou s prevencí zranění a úrazů.
Právě skrze vlastní sportovní činnost jsem objevil účinnost a krásu pomůcek pro tzv. funkční trénink. Krom skupinového cvičení s TRX se věnuji osobním tréninkům ve fitness v plném využití různých forem funkčního tréninku.
Na druhé straně působím jako konzultant a školitel v oblasti zdravé výživy, redukce hmotnosti, sportovní výživy a doplňků stravy.

Kontakt

Tel.: 724 994 229
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.komplexnizdravi.cz

Petrová Lucie

Lucie_P.JPG Vzdělání
 • Instruktor aerobiku - Wellness School Evy Blahušové
 • Zumba® basic steps - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® Pro Skills - Zumba Fitness, LLC.
Zájmy
 • tanec, příroda, lyžování
Motto: "Jediný sen, který se nesplní, je ten, který se přestane snít..."

V SC Palmovka cvičím:
 • ZUMBA® (po 19:00, st 18:00)
Kontakt

Tel.: 605 977 795
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ryslová Veronika

Veronika R Sport je pro mě vším. Odmalička jsem se věnovala několik let sportovní gymnastice. V současné době předcvičuji různé posilovací hodiny - Bodyform, Bodystyling, TRX, tabata,... Na druhou stranu se snažím vrátit tělu to, co mi dává při trénincích a tím je SM systém MUDr. Smíška.

Vzdělání
 • Instruktor aerobiku a fitness základního stupně (Český svaz aerobiku)
 • Kurz cvičení SM systém
 • Instruktor fitness (trenérská škola Fitness Slavia - Activefit)
 • Reflexní terapie
 • Dornova metoda
 • Instruktor - Břišní pekáč (Fitness club Hanky Kynychové)
 • Cvičení podle Ludmily Mojžíšové
 • Kineziopating I.
 • seminář Inteligence pohybu (trenérská škola Fitness Slavia - Activefit)
 • TRX - skupinové cvičení (3D Fitness)
 • cvičení pro těhotné a po porodu (3D Fitness)

V SC Palmovka cvičím:

 • Zdravotní cvičení (čt 18:00)
Kontakt

Tel.: 606 358 818
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vajnar Miloslav

Miloslav.jpg  Vzdělání
 • Instruktor fitness - FitPraha
 • Osobní trenér - FitPraha
 • Instruktor cvičení na závěsných systémech - FitPraha

Motto: "Žádné nemám ;-)"

V SC Palmovka cvičím:
 • TRX® (po 18:00)
Kontakt

Bc. Miloslav Vajnar, DiS
Tel.: 777 759 956
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vanišová Adriana

Adriana Už od malinka vyrůstám ve sportovní rodině. Můj taťka je bývalí profesionální kulturista, mamča je lektorka vše co se pohybu a zdravého stylu týče. A já jsem v menším provedení odrazem svých milovaných rodičů. Rodiče vlastní malé fitness centrum v Sedlčanech. Kde jsem s veškerým cvičením v mých 12letech začala, teď mi je 21let a jsem do sportu víc a víc zapalená. Takže se budu těšit na naší první a určitě ne poslední hodinu spolu.

Vzdělání
 • JUMPING INSTRUKTOR BASIC DIPLOM 2016
 • FACE - Účastník na Mezinárodním kongresu Functional Body @ Body Mind 2018
 • FACE - Účastník na Mezinárodním kongresu Functional Body @ Body Mind 2019
Motto: "Nezáleží na postavě, ale na tom, že se nestydíš a jdeš si dát do těla!" V SC Palmovka cvičím:
 • Tabata (ne 19:00)
Kontakt

Tel.: 725 949 241
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tejnorová Zuzana

Zuzka Od dětství jsem vedená k pohybu a sportu ve všech možných formách. S postupujícím věkem to vnímám jako velmi dobrý vklad do života. Sport je pro mne relaxace od běžných starostí, uvolnění, vyjádření sebe sama. Ráda tento pocit předám i na svých lekcích trampolínek. Přijďte se vyřádit a zbavit se stresu. Lekce je vhodná pro ženy i muže (a že ti tam už mají své stálé zastoupení :)). S sebou vemte pevné sportovní boty, ručník a dobrou náladu.

Vzdělání
 • Instruktor Trampies - PRO-MOTION s.r.o.
 • Aerobic instruktor (IFAA)
 • Certifikát - Pure Energy (ASP)
 • Pedagog volného času (JABOK)
Zájmy
 • Trampolínky, aerobic, inline brusle, běžky, sjezdovky i ležení u vody :)
V SC Palmovka cvičím:
 • Trampolínky (čt 18:30)
Kontakt

Tel.: 608 567 537
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tomaškovič Honza

  Asi před 15 lety ke mně přišla jóga a získala si mě všemi svými vlastnostmi -  je tisíci roky ověřená, zároveň protahuje i posiluje, uklidňuje i aktivuje, učí správné držení těla, přispívá k rovnováze mezi tělem a myslí. Jóga není soutěž, každý cvičí co mu tělo dovolí, ale hlavně správně dýchá... a kdo nemůže, natáhne se do šavásány a relaxuje, třeba to dá příště.

Vzdělání
 • Cvičitel jógy II.třídy – Český svaz jógy
 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže – REFIT
Zájmy
 • příroda, turistika, běžky, chalupa, audioknihy
V SC Palmovka cvičím:
 • Power yoga light (od 3.10.2019 čt 17:00)
Kontakt

Tel.: 603 509 262
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Turečková Veronika

Veronika T Vzdělání
 • Instruktor Fitness - Akademie Ronnie
Zájmy
 • Pohyb a sport v jakékoliv podobě

Motto: "Žij dokud můžeš, čas ti běží!"

V SC Palmovka cvičím:
 • Total Body Workout (čt 19:00)
Kontakt

Tel.: 604 207 204
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Profily instruktorů INDOOR ROWINGU naleznete zde.