SC Palmovka - Umělá lezecká stěna | Fitness | Aerobic | Boulder | Sauna


Cvičení v sálech


maly_sal.jpg stredni_sal.jpg velky_sal.jpg

Rozpis hodin

Záskoky

Popis hodin

Novinky

Kalendář akcí

Naši cvičitelé

Rozpis cvičení v sálech

Rozpis cvičení platný od 12.2.2018 pro stažení a tisk v .pdf naleznete zde:
Rozvrh 2-2018

Rozpis cvičení v malém sále platný od 2.1.2018 pro stažení a tisk v .pdf naleznete zde:
Rozvrh Indoor Rowingu 1-2018

Hodiny, můžete také vidět v rezervačním systému na http://rezervace.scpalmovka.cz

Velký sál (platí od 12.2.2018)

 7:30-8:10 12:00-12:40 14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí          Funkční trénink
(Březinová Katarina)
Trampolínky
(Fiřtová Šimona)
Problémové partie
(Dubnová Lucie)
 
Úterý           (Špinarová Andrea) Kruhový trénink
(Linhartová Markéta)
EU aerobic/EU step*
(Kukrálová Hanka)
 
Středa      
Chanbara děti
(Pospíšek Pavel)
    Bodyform
(Macková Táňa/Smolíková Marie)
Chanbara
(Pospíšek Pavel)
 
Čtvrtek           Kruhový trénink
(Linhartová Markéta) 
Eu Tae bo
(Kukrálová Hanka)
 
Pátek                  
Sobota                  
Neděle                Intervalový trénink
(Linhartová Markéta)
   
* Pro konkrétní lekci sledujte rezervační systém na http://rezervace.scpalmovka.cz


Střední sál (platí od 12.2.2018)

 7:15-8:15  14:00-14:55
15:00-15:55 16:00-16:55 17:00-17:55 18:00-18:55 19:00-19:55 20:00-20:55
Pondělí           Power yoga
(Breznenová Jiřina)
TRX®*
(Vajnar Miloslav)
TRX®*
(Vajnar Miloslav)
Úterý          Funkční trénink
(Linhartová Markéta)
 Pilates
(Chárová Lenka)
 Power yoga
(Špinarová Andrea)
SM-systém kurz pokročilí (OBSAZEN)
(Špinarová Andrea)
Středa           ZUMBA®
(Petrová Lucie) 
Power yoga
(Hříbalová Lucie) 
od 20:10 TRX®
(Linhartová Markéta)
Čtvrtek           Bodyform
(Hrazánková Míla)
Power yoga
(Hříbalová Lucie)
 Power yoga začátečníci
(Hříbalová Lucie) 
 
Pátek                  
Sobota                
Neděle            
   

*Lekce se uskuteční při minimálním počtu 3 účastníků

Malý sál (platí od 2.1.2018)

 7:00-8:00  13:30-14:25 14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí           INDOOR ROWING
(Bašta Martin)
INDOOR ROWING
(Bašta Martin)
   
Úterý           INDOOR ROWING (Březinová Katarina)
IRW + bodystyling
(Březinová Katarina)
   
Středa           INDOOR ROWING
(Šmolka Pavel)
INDOOR ROWING
(Šmolka Pavel)
   
Čtvrtek           INDOOR ROWING (Březinová Katarina)
INDOOR ROWING
(Březinová Katarina)
   
Pátek                  
Sobota                  
Neděle               od 19:00
INDOOR ROWING
(Šmolka Pavel) 
   

Pokud chcete mít jistotu, že se na hodiny dostanete, rezervujte si místo předem přes on-line rezervační systém.

POZOR!!! V případě, že nebude na lekce Indoor Rowingu nikdo přihlášen do 13:00 daného dne, je možné, že se lekce ZRUŠÍ!!! Rezervujte si proto svoje místo dopředu na http://rezervace.scpalmovka.cz

Semináře, přednášky, kongresy, promítání a aerobikové maratony jsou pravidelně zveřejňovány na internetu nebo v prostorách SC Palmovka.


Noste si, prosím, na hodiny ručník. Krom hygienických důvodů je potřeba na některé hodiny (čtvrteční pilates atd). jako cvičební pomůcka.

Cvičební lekce trvá 55 minut.

Změny vyhrazeny.

Záskoky

AKTUÁLNÍ ZÁSKOKY SLEDUJTE PŘÍMO V REZERVAČNÍM SYSTÉMU! Hodina, kterou vede zaskakující lektor, je označena písmenkem "Z".

Novinky

NOVÉ KURZY SM-SYSTÉMU

Kdy? Od 27.2.2018 do 19.6.2018 každé úterý od 17:30 (začátečníci) a od 20:00 (pokročilí) krom 1. a 8.5.2018

Lektorka: Andrea Špinarová

Cena: 1.950,- Kč za kurz (15 lekcí)

SM-systém pro začátečníky:

Cvičení Spirální stabilizace páteře MUDr. Smíška, známé také jako SM-systém doporučuji jako kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jako prevenci bolestí zad. Cvičíme v pomalém tempu a opravujeme správné provedení cviků. V průběhu lekcí se naučíte základní regenerační sestavu, kterou si můžete následně cvičit v domácím prostředí. SPS - SM-systém se cvičí s pružným lanem, jehož prostřednictvím aktivujeme a relaxujeme svaly celého těla.

SM-systém pro pokročilé:

Cvičení Spirální stabilizace páteře MUDr. Smíška SPS, známé také jako SM-systém, doporučuji jako kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jako prevenci bolestí zad. V kurzu pro pokročilé cvičíme ve svižnějším tempu s využitím balančních podložek a hůlek. Cílem lekce je zahřátí a prokrvení celého těla. Tím také můžeme zvýšit účinek jednotlivých cviků. Účast v kurzu předpokládá dobrou znalost jednotlivých cviků a principů cvičení.

Info k oběma kurzům:

Cvičíme v pohodlném oblečení. V ponožkách, bez bot.

ELASTICKÉ LANO K DISPOZICI.

Více informací o metodě SM-systém zde.

Rezervace a platba místa v kurzu na recepci SC Palmovka nebo na tel. 266 317 945.

POZOR!!! 20.2.2018 si máte možnost lekci ZDARMA vyzkoušet. Na konkrétní lekci se můžete zarezervovat od 14 dní předem dále na http://rezervace.scpalmovka.cz

Kalendář akcí

Momentálně není vypsaná žádná akce.

Popis hodin

Dynamické lekce

Trampolínky: Aerobní cvičení na trampolínkách o průměru 100 cm (bez řidítek), při kterém se výrazně zvedá tepová frekvence. Při skákání na trampolínkách účinným a zároveň zábavným způsobem zlepšujete kondici, celkovou stabilitu těla a formujete postavu. Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínkách klouby a zároveň působí jako balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů. Zapojují se především svaly hýžďové, lýtkové, svaly kolem kotníku, hluboké svaly zádové a břišní a svaly pánevního dna.

ZUMBA®: cvičení Zumba® je inspirované latinsko-americkými rytmy. Lekce obsahuje tance a fitness, kombinuje hudbu latinsko-americkou a mezinárodní. Společně s tanečními pohyby pak tento typ cvičení vytváří dynamický a účinný fitness systém. V lekci se kombinují rychlé a pomalé rytmy, které formují a posilují tělo a zároveň zvyšují srdeční frekvenci a kloubí tak s cíleným formováním postavy i kardio. Zumba® posiluje kardiovaskulární systém a maximalizuje díky principům aerobního a intervalového tréninku výdej kalorií. Taneční pohyby se skládají z kroků, které se každý snadno naučí a které zapojují jednotlivé partie těla (hýždě, nohy, paže, trup, břišný svaly atd.). V rámci hodiny si zatančíte např. salsu, cumbii, reggaeton, merenque, calypso, quebraditu atd.

BOSU® mix: cvičení s balanční pomůckou BOSU® Balance Trainer, při kterém se cvičí jednoduchá choreografie ve vyšším tempu se zařazením balančních prvků. Důraz je kladen na dynamiku lekce, které je věnována hlavní část. Ta je střídána posilováním důležitých partií buď s BOSU v klasické poloze s kopulí nahoru nebo s BOSU otočeným na kopuli (náročnější varianta) buď s dalšími pomůckami nebo bez pomůcek. Na závěr samozřejmě nechybí důkladné protažení.

European Aerobic®: je konceptem tří vzájemně propojených sportovních systémů - EU Aerobic, EU Step a EMP®, které vytvořila Doro Müller a Frank Magnus pod hlavičkou EFPE. Toto cvičení je spojeno s filosofií Enjoy the movement - Užij si pohyb! V popředí stojí trénink a tato filosofie, nikoli soustředění se na choreografii, protože potom se vytrácí aerobní trénink zcela do pozadí a ztrácí se kontrola nad tělem.
Aerobic vznikl z Jazzgymnastiky a měl především zprostředkovat radost z pohybu s hudbou a kvalitní aerobní trénink. Pracuje se s naprosto přirozenými pohyby, v jejich přirozeném rozsahu a s přirozeným držením těla. Všechny základní kroky jsou efektivně procvičovány tak, aby bylo zapojeno svalstvo celého těla. Zároveň se klade důraz na kondici, tepová frekvence po celou hodinu nekolísá. Při EU Stepu se pracuje se stepem, trénink je tak náročnější na svalstvo dolních končetin. EMP je posilovací lekce s hudbou, kdy cviky jsou vybírány a řazeny podle pravidel tak, aby bylo cvičení efektivní.

PILOXING® (momentálně není v rozvrhu): je jedinečným spojením Pilates a Boxu, kterým jak spálíte kalorie, tak zpevníte a vytvarujete svaly. Cvičení vytvořila švédská tanečnice Viveca Jensen, jejímž cílem bylo posílit fyzicky i psychicky ženy během fitness cvičení. Cvičení využívá nejen předností intervalového tréninku, ale i techniky cvičení naboso, aby zefektivněl proces spalování kalorií a zvýšil fyzickou kondici. V lekcích se využívájí navíc lehké zátěžové rukavice, které napomáhají tvarovat svaly na pažích a maximalizovat činnost kardiovaskulárního systému. Rukavice i cvičení naboso jsou pouze doporučené.

Posilovací formy a relaxační formy

Flexi-bar body (momentálně není v rozvrhu): Při této hodině se využívá náčiní zvané flexi-bar (pružná tyč), které uvedením do kmitavého pohybu přiměje k práci hluboké svaly zádové, veškeré břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Jedná se o silový vytrvalostní trénink, který zintenzivňuje látkovou výměnu a zvyšuje srdeční tep. Cvičení s flexi-barem je efektivní proti bolestem zad, pro zlepšení držení těla, odbourávání tuků, vyrovnání svalových dysbalancí, zlepšování koordinace, rovnováhy, koncentrace a stability.

BOSU® body (momentálně není v rozvrhu): Cvičení s balanční pomůckou BOSU® Balance Trainer, v pomalejším rytmu při kterém se pomůcka využívá především pro posílení celého těla a pro balanční cviky. Jako u každé lekce nechybí zahřátí, hlavní část a závěrečné protažení.

TRX®: Cvičení na závěsných popruzích, které má všestranné zaměření - cvičí se s vlastní vahou těla a pomůckou TRX, obtížnost si podle sklonu těla a procenta hmotnosti zapojené do pohybu určuje každý sám, zapojuje se hluboké svalstvo. Cvičení je vhodné jako doplněk atletů a profesionálních sportovců, nicméně je rychlým prostředkem k lepší postavě i pro úplné začátečníky. Na hodině si můžete zlehka posílit a protáhnout celé tělo i si velmi intenzivně naložit.

Bodyform: Cvičební lekce je sestavena z kombinace formování, posilování a protahování celého těla. Hodina začíná klasickým aerobním zahřátím (cca 10 minut, jednoduché základní kroky v pomalém až středně rychlém tempu), pokračuje posilováním buď bez přídavné zátěže nebo s cvičebními pomůckami (gumičky, činky, stepy, overbally, fitbally) a končí důkladným protažením všech svalových skupin.

Problémové partie: Na lekci zformujete tělo do ideálních tvarů. Pomocí cílených sérií zformujete Vaše problémové partie (stehna, hýždě, břicho, paže) do ideálních tvarů, posílíte střed těla tak, abyste nejen vypadali skvěle, ale i se tak cítili! To vše v rytmu báječné hudby.

TABATA (momentálně není v rozvrhu): Jedná se o velmi účinnou cvičební metodu na bázi intervalového tréninku. Vysoká intenzita cvičení v kombinaci s krátkou dobou odpočinku mezi jednotlivými cviky zaručuje rychlé zlepšení fyzické kondice. Po pravidelném tréninku jsou velmi rychle vidět výsledky, a to co se týče vyrýsování svalů i fyzické síly jednotlivce.

Funkční trénink: Cvičební lekce zaměřená na celé tělo, kde se zlepšuje držení těla, posilují se svaly, zvyšuje se výkonnost, spaluje tuk. Cvičí se v krátkých časových intervalech, např. 20 vteřin práce, 10 vteřin pauza. Cvičí se v co nejvyšší intenzitě. Základním cvičebním prostředkem je vlastní tělo (váha, výška těžiště). Jednou ze základních funkcí je zlepšení funkce stabilizátorů. Mezi klíčové skupiny, které potřebují stabilizační trénink, patří např. hluboké břišní (příčný a vnitřní šikmý), abduktory a rotátory kyčle, stabilizátory lopatky. Prioritou je tedy vytvoření funkčního svalového korzetu s důrazem na stabilizaci tělesného jádra. Stabilní jádro je důležité pro správné pohybové návyky a tak i správné vykonávání všech pohybů (patří sem např. i správné držení těla atd.). Funkčním tréninkem se zlepšuje flexibilita, síla stabilizačního svalstva, rovnováhy a svalové výkonnosti.

Intervalový trénink: jakýkoliv trénink s jasně nastavenou časovou periodou, ve které se v daném poměru střídá samotné cvičení a odpočinek. Na skupinových lekcích je trénink vedený ve stylu funkčního tréninku, který může mít různé podoby a názvy. např. kruhový trénink, tabata nebo samotný název intervalový trénink.

Kruhový trénink: v rámci lekce kruhého tréninku vás čeká zahřátí, samotný trénink (posilování s vlastní vahou těla i s pomůckami, stabilita, kardio, stanovitě) a protažení.

European Muscle Power (EMP®): (momentálně není v rozvrhu): posilovací lekce zaměřená na procvičení celého těla. Lekce je sestavena tak, že kromě hlubovkých trupových svalů posilujeme také svalstvo těla komplexně, aby byl trénink těla vyvážený. Tedy kromě svalů trupu posilujeme svaly ramen a paží, prsní svaly, svaly hýžďové, samozřejmě břišní, ale i svalstvo nohou.  Hlavní důraz je kladen na zvládnutí správného držení těla. Toho dosáhneme správným tréninkem hlubokých svalů kolem páteře a svalů břišních, které jsou spolu zodpovědné za aktivní a vzpřímený postoj. Lekce je intenzivní, takže zároveň také spálíte velké množství kalorií.

Power yoga: Cvičení, které vychází ze základu yogy, je založeno na opakování základních pozic - asan. Vede k posílení, protažení a zpevnění svalů celého těla, rozvíjí a posiluje také klouby a kostru. Zlepšuje svalový tonus těla, rozvíjí kardiovaskulární a dýchací systém, redukuje ukládání tuku, prokrvuje tělo a působí na zlepšení vitality a zachování "mládí". Harmonicky rozvíjí nejen fyzickou, ale i psychickou kondici člověka. Hodinu začínáme rozcvičkou, protažením páteře, zahřátím svalu. První půlka hodiny je ve stylu "vinyasa flow yogy", hodně dynamická, rovnoměrně zatěžujeme celé tělo. Druhá půlka hodiny je prováděna převážně na zemi a je věnována posilování a protahování. Na závěr se uvolníme relaxací.

Power yoga basic: Power yoga je cvičební styl zaměřený na protažení a posílení svalů celého těla. Využívá jednotlivé základní pozice z jógy, které se dosazují do základního vzorce Power yogy - pozdravu slunci.
Lekce Power yoga basic, neboli Power yoga pro začátečeníky je určena všem, kteří chtějí začínat s Power yogou.Základem lekce bude pozdrav slunci A+B a jeho správné provedení (přesmodifikované jednodušší verze). Pro začátečníky je lekce uzpůsobená klidným tempem, jednoduchými ásánami (pozicemi), aby byli schopni se správně naučit dýchat, správně držet tělo, koncentrovat a uvolnit se. Do pozdravu slunci jsou dosazovány základní dynamické pozice bojovníků a z nich jsou vytvářeny jednoduché sekvence podobných a příbuzných ásán. Na začátku lekce se instruktor věnuje správné technice uvolnění, rozhýbání těla, dechu a svalové práci uvnitř těla, tzv. bandh (zámků). Lekce končí šavásánou (relaxační pozicí).

Fitball (momentálně není v rozvrhu): Hodina obsahuje zahřátí, posílení a protažení velkých i malých svalových skupin na velkých míčích (tzv. Fitballech).

Pilates: Cvičení vedoucí ke zpevnění středu těla a zejména bederní části páteře. Podstata metody je rozvíjet všechny svaly rovnoměrně a působit nejen na dobře známé svalové skupiny, ale i na svaly ukryté pod nimi i mezi nimi, protože mnoho těchto svalů podpírá naši kostru. Pokud tyto svaly zeslábnou a poddají se gravitaci, má tělo tendenci ochabnout, nebo reagovat svalovou dysbalancí – posilované velké svaly jsou čím dál silnější, zatímco malé ukryté svaly jsou čím dál slabší. Pilatesova metoda nevyužívá k odstranění svalových dysbalancí a špatného držení těla izolovaných pohybů jednotlivých částí těla, jak to doporučuje většina typů cvičení, ale komplexních pohybů velkého množství svalových skupin a to s důrazem na dýchání. Při této metodě se využívají i různé doplňkové pomůcky jako overbally, fitbally, ručníky, pilates míčky atd.

BOSU® Pilates (momentálně není v rozvrhu): Lekce propojuje cvičení na balanční pomůcce BOSU s prvky pilates. BOSU pomáhá více aktivovat pánevní dno, hluboké břišní a zádové svaly (zejména svaly kolem páteře) a nastartovat hluboký stabilizační systém páteře. V kombinaci s pilates se ke cvičení přidává koncentrace na každý pohyb, správné dýchání a koordinace těla. Díky BOSU je cvičení více balanční, proto se musí daleko více zapojit core (střed těla).

SM-systém: Cvičení SM-systém MUDr. Smíška (SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE) doporučujeme jako kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jako prevenci bolestí zad. Učíme se pravidlům správného držení těla, odstraňujeme svalové dysbalance. Seznámíme se s principy zdravého pohybu, zlepšíme pružnost svalů, pohyblivost páteře a velkých kloubů. Cvičení probíhá v pomalém tempu a lektorka koriguje správné provedení cviků. V průběhu 11 lekcí se naučíte základní regenerační sestavu, kterou si můžete následně zacvičit v domácím prostředí. SM-systém se cvičí s pružným lanem, jehož prostřednictvím aktivujeme a relaxujeme svaly celého těla. Cvičíme v ponožkách, bez bot. V případě, že máte jakékoliv zdravotní problémy, poraďte se před zahájením vašeho pravidelného cvičení s lékařem. Seznamte ho se cvičením, pro něž jste se rozhodli. Skupinová cvičení nenahrazují lékařskou péči ani individuální léčbu či rehabilitaci. Cvičitelka nepřebírá odpovědnost za případné zdravotní obtíže účastníků cvičebních lekcí. Ukázku cvičení najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=CVC5FBeorxM

Tance

Latino Dance (momentálně není v rozvrhu): Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem!!! Lekce je inspirovaná latinsko-americkou a mezinárnodní hudbnou, při které načerpáte spoustu pozitivní energie a naučíte se něco nového. V lekci najdete prvky různých tanečních stylů, které po pár lekcích zvládne úplně každý. Přijďte se odreagovat od každodenních starostí! Uvidíte, že to stojí za to! Pohyb je nejlepší lék, radost a zábava :) Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie, ženy i muže. Lekce je určena pro jednotlivce.

ZUMBA®: cvičení Zumba® je inspirované latinsko-americkými rytmy. Lekce obsahuje tance a fitness, kombinuje hudbu latinsko-americkou a mezinárodní. Společně s tanečními pohyby pak tento typ cvičení vytváří dynamický a účinný fitness systém. V lekci se kombinují rychlé a pomalé rytmy, které formují a posilují tělo a zároveň zvyšují srdeční frekvenci a kloubí tak s cíleným formováním postavy i kardio. Zumba® posiluje kardiovaskulární systém a maximalizuje díky principům aerobního a intervalového tréninku výdej kalorií. Taneční pohyby se skládají z kroků, které se každý snadno naučí a které zapojují jednotlivé partie těla (hýždě, nohy, paže, trup, břišný svaly atd.). V rámci hodiny si vzatančíte salsau cumbiu reggaeton, merenque, calypso, quebraditu atd.

Cvičení pro děti

Baletní přípravka (momentálně není v rozvrhu): výuka je zaměřená na klasický tanec a je určena dívkám a chlapcům od věku 4 do 7 let. Výuka metodicky směřuje ke komplexnímu rozvoji pohybových a tanečních schopností. Děti se zde učí prostřednictvím různých cviků správné držení těla, taneční chůzi, rytmické pohybové cvičení a jednoduché krokové vazby, jimiž se rozvíjí pohybová paměť. Lekce probíhají 1x týdně v odpoledních hodinách pod profesionálním pedagogickým vedením Zuzany Bučkové.

Bojové sporty

European Tae bo: Tae bo je sportovní systém, který redukuje tělesnou hmotnost a zvyšuje svalovou sílu, je ideální kombinací tréninku vytrvalosti, síly, flexibility, rovnováhy, koordinace a výbušnosti. V tae bo inspirovaném bojovými sporty se trénují jednotlivé techniky – údery, kopy a jejich kombinace, které se cvičí na rychlou motivační hudbu. Neexistují zde žádné choreografie. Tae bo je zábava i trénink, odbourává stres a je velmi účinné pro tělo. Tae bo se trénuje ve dvou vzájemně se střídajících lekcích intro a tae bo. V lekci intro se jednotlivé techniky trénují a procvičují s osvojením si základních pravidel tak, aby se cvičily zdravotně nezávadně a s efektem pro tělo v lekci tae bo. Intro představuje především trénink síly. Lekce tae bo pak trénink kondice. Začátečníkům i pokročilým se doporučuje navštěvovat obě lekce. Tae bo se cvičí v souladu s filosofií „Lose your fear“ (zbav se strachu) a „Get the first place by your own“ (zvítěz sám nad sebou), každý trénuje sám za sebe, sám si určuje intenzitu tréninku a tím sám posouvá svou výkonnostní hranici. Pauzy v průběhu lekce si dělá každý sám, kdy potřebuje, a tím se upevňuje i vůle.

Chanbara: Chanbara je japonské bojové umění, vycházející ze samurajské tradice. Jako sport není zatím v ČR rozšířen a po celé Evropě zatím pouze sporadicky. Jedná se však o dynamický sport, o který je stále větší a větší zájem. Hlavní myšlenkou tohoto sportu je fair-play a spolupráce. Soutěže probíhají v jednotlivých kategoriích s různými typy zbraní. Stejně jako v jiných východních bojových uměních lze v Chanbaře získávat technické stupně (pásky). Mezi základní typy zbraní a jejich kombinace patří krátký meč, dlouhý meč, štít, kopí, dlouhý obouruční meč.

INDOOR ROWING

Indoor rowing je skupinovým cvičením na veslařských trenažérech. Rytmus a intenzita cvičení se mění podle pokynů instruktora, který zároveň motivuje cvičící, zajišťuje vhodné složení lekce a dohlíží na správné provedení. Každá lekce zahrnuje zahřátí, protažení, vlastní cvičení, zklidnění a stretching. Délka je 55 minut.

Naši cvičitelé

Breznenová Jiřina

Jirina.jpg
Cvičím nejen proto, abych se zpotila, ale hlavně proto, abych svému tělu i duši pomohla zvládat vysoké nároky dnešní uspěchané doby. Přijďte se protáhnout a zrelaxovat pohybem :o). V současnosti jsem na mateřské dovolené se svou dvouletou dcerou.

Vzdělání
 • Mgr. fyzioterapie - FTVS UK
 • Mgr. tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených - FTVS UK
 • Instruktor zdravotní tělesné výchovy - FTVS UK
 • Instruktor cvičení s velkými míči - FTVS UK
 • Cvičení dle Ludmily Mojžíšové - PhDr. Jarmila Novotná, FTVS UK
 • Instruktor sportů v přírodě - FTVS UK
 • Instruktor Power yogy - Powel Yoga Akademie Václava Krejčíka
V rámci studia na FTVS UK jsem prošla seznámením s většinou běžných sportů a vzhledem ke vzdělání fyzioterapeuta znám správné zásady chování se k vlastnímu tělu tak, abych dokázala pomoci.

Zájmy
 • všechen pohyb - lyžování, bruslení, in-line brusle, plavání, cyklistika, lehká horská turistika, péče o dceru :o)
Motto: ...pohyb léčí a pomáhá...

V SC Palmovka cvičím:
 • Power yoga (po 18:00)
Kontakt

Tel.: 776 148 576
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.fyzioterapie-praha8.cz

Daňková Pavla

Pavla.jpg
Každý má svůj způsob odreagování, mně pomáhá sport. Běh, plavání, ultimate frisbee a také trampolínky. Nemám ráda stereotyp, ale naopak hravost. Na mých hodinách se snažím docílit toho, abychom si daly maximálně do těla, zařádily si a odcházely domů bez starostí, které zůstanou zadupány v trampolínách.

Vzdělání
 • Instruktor tramoplínek - Euforie
 • Instruktor Jungle Trainer Basic
 • Instruktor běhání
 • Instruktor lyžování - MŠMT
Zájmy
 • trampolínky, ultimate frisbee, lyžování, in-line brusle, vysokohorská turistika
 • cestování
Motto: "Začni ráno s úsměvem a vydrž to s ním celý den!"

V SC Palmovka cvičím:
 • Trampolínky (od 9.10.2017 po 17:30)
Kontakt

Tel.: 603 969 566
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Dubnová (Švadlenková) Lucie

Lucik.jpg
Kromě předcvičování funguji na Palmovce jako programová manažerka - starám se o rozvrhy a vše spojené s aerobicem. Pokud máte zájem v našem sportcentru předcvičovat, případně občas vypomoci se záskoky, neváhejte mě kontaktovat. Od roku 2009 také školím instruktory trampolínek pod Euforií.cz.

Vzdělání
 • Fitness instructor basic - Wellness school Evy Blahušové
 • Fitness instructor aerobic professional - Wellness school Evy Blahušové
 • Pilatesova metoda cvičení - Wellness school Evy Blahušové
 • Instuktor školního snowboardingu - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Step aerobic - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Diplom Body form - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Dětský diplom - Face Czech ve spolupráci s Mirkou Hadrbolcovou
 • FLEXI-BAR basic workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom Jumping - Face Czech
 • Instruktor in-line bruslení - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Fitball - Wellness school Evy Blahušové
 • FLEXI-BAR toning workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom BOSU strength - Face Czech
 • GYMSTICK-wellness tyč - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Diplom Jumping Advanced - Face Czech
 • Diplom BOSU core - Face Czech
 • Diplom BOSU cardio - Face Czech
 • Inspiration day Bodystyling - Face Czech
 • Funkční anatomie I - Face Czech
 • Instruktor trampoliningu pod Euforií
 • Diplom Bodystyling - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Cvičení pro těhotné a po porodu - Face Czech
 • Základy výživy - Face Czech
 • Inspiration day Power - Face Czech
 • Zumba® basic steps 1 - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® basic steps 2 - Zumba Fitness, LLC.
 • Inspiration day BOSU - Face Czech
 • Zumba fit - Wellness school Evy Blahušové
 • Zumba® toning - Zumba Fitness, LLC.
 • Personální trénink v těhotenství a po porodu - Face Czech
 • Metabolismus v praxi aneb 10 hrubých lží o hubnutí - 3D Fitness
 • fitMAMI® Basic - Pavla Maříková
 • BOSU® Complete Workout System - Face Academy
 • BOSU Choreografie - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2014 - Pavla Maříková
 • fitMAMI® Baby - Pavla Maříková
 • Těhotné a po porodu - 3DFA
 • fitMAMI® Inspiro Den 2015 - Pavla Maříková
 • Diastáza - a co s ní? - my Pilates, s.r.o.
 • Partner Training - Fit way, s.r.o.
 • Bodystyling inspiration - Face Czech
 • Partner Training - Pavla Maříková
 • Sportovní výživa (nejen) pro maminky - fitMAMI s.r.o.
 • fitMAMI® Inspiro Den 2016 - fitMAMI s.r.o.
 • Roller - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Strečink - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2017 - fitMAMI s.r.o.
Zájmy
 • sportovní aktivity (Zumba, trampolínky, flexi-bary, bosu, lezení po umělých stěnách, snowboarding, in-line bruslení, tanec)
 • četba
 • deskové hry
Motto: ..."aneb přijďte si pořádně zamakat" :o)

V SC Palmovka cvičím:
 • Problémové partie (po 18:30)
 • BOSU® Mix (st 18:30)
Kontakt

Tel.: 777 218 004
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.lucik.cz
www.inlineaerobic.cz

Hrazánková Míla

Mila.jpg
Za svou 17 letou praxi cvičitelky aerobicu jsem poznala období, kdy jsem byla bez pohybu a vím, že bez pohybu to zkrátka nejde...! POHYB JE ŽIVOT A ŽIVOT JE PRO MĚ POHYB! Od vedení hodin aerobicu pro ženy a děti, tanec, plavání, cyklistiku i účast při závodech soutěžního aerobicu jako rozhodčí...
Přijdejte se k nám při hodinách cvičení na velkých míčích FITBALL, kde panuje dobrá nálada a zájem cvičenek udělat pravidelně něco pro své tělo i zdraví...! Těšíme se na Vás!

Vzdělání
 • Cvičitel aerobiku II. třídy - Český svaz aerobiku
 • Instruktor aerobiku - FISAF
 • Diplom pro rozhodčí - FISAF
 • Diplom NIKE Aerobic Sport Show - FISAF
 • Diplom AQUILA Aerobic Convention - FISAF
 • Diplom REEBOK Aerobic Sport Show - FISAF
 • Kongresy IFAA
Zájmy
 • studium zdravotních cvičení a novinek v této oblasti, které mají uplatnění v každodenním životě (prevence bolestí zad, svalové disbalance, kompenzace tzv. sedavého zaměstnání s využitím různých pomůcek - gymbally, overbally, flexi-bary,...)
V SC Palmovka cvičím:
 • Bodyform (čt 17:00)
Kontakt

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Hříbalová Lucie

Lucie.jpg Vzdělání
 • Pilates - Sabongui Pilates Academy level I a II (Mat 1 - 3 + Ron Fletcher Towelwork)
 • Hatha jóga Basic - FISAF
 • Hatha jóga specializace 3. stupně - FISAF
 • Vinyasa jóga specializace 3. stupně - FISAF
Motto: "S úsměvem jde všechno líp."

V SC Palmovka cvičím:
 • Power yoga (st 19:00, čt 18:00)
 • Power yoga basic (pá 18:30)
 • Pilates (čt 19:00)
Kontakt

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kukrálová Hanka

Hanka2.jpg Vzdělání
 • ETB® Basic
 • ETB® Advanced
 • ETB® Master
 • ETB® Master Silber
 • Pilates - Renata Sabongui, Pilates Academy
 • European Aerobic® Basic
 • European Step® Basic
 • European Muscle Power® Basic
 • European Aerobic® Advanced
 • European Step® Advanced
 • European Muscle Power® Advanced
Motto: "Taebo mě neživí, ale dává mi energii a vůli žít!"
V SC Palmovka cvičím:
 • Europaen Step/Aerobic (út 19:30)
 • European Tae Bo® (čt 19:30)
Kontakt

Tel.: 608 254 314
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Linhartová Markéta

MarketaL.JPG
Fitness trenérka, reprezentantka ČR ve sportovním aerobiku. V současné době se zaměřuji na kondiční skupinové lekce pro dospělé - především ve formě funkčního tréninku a jeho různých intervalových podob (kruhový/intervalový trénink), dále vedu i lekce TRX. Své bohaté sportovní zkušenosti také předávám dětem ve sportovní přípravce nebo v projektu Děti na startu.

Vzdělání
 • absolvetnka Trenérské školy Petra Stacha (osobní trenér, instruktor fitness, kondiční trenér, trenér kulturistiky)
Nejvýznamnější dosažené sportovní úspěchy:
 • Sportovní aerobik FISAF - Aerobik studio Čelákovice, seniorská kategorie
 • 2010: 2. místo MS Eindhoven (tříčlenný tým), 3. místo ME Kladno (tříčlenný tým)
 • 2015: 8. místo MS Martinique (ženy - jednotlivkyně)
V SC Palmovka cvičím:
 • Funkční trénink (út 17:00)
 • Kruhový trénink (út 18:30, čt 17:30)
 • Intervalový trénink (ne 19:00)
Kontakt

Tel.: 775 925 901
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.profitrainers.cz

Michálková Denisa

Denisa_M.jpg Od mala se věnuji sportu a jako instruktorka trampolínek předcvičuji třetím rokem. Tento druh cvičení mě velmi baví a každou hodinu si užívám naplno. Pokud si potřebujete vyčistit hlavu, odreagovat se a zároveň si pořádně zamakat, tak jste tady správně :)

Vzdělání
 • Instructor Trampoliningu - PRO-MOTION, s.r.o.
 • Chi-toning basic - FACE Czech Academy
Motto: "Nezáleží s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš..."

V SC Palmovka cvičím:

 • Trampolínky (čt 18:30)
Kontakt

Tel.: 733 790 183
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Novák Vilém

Vilem.jpg
Od útlých let jsem se začal zajímat o různé druhy sportů. Nejprve to bylo plavání, pak karate a později jsem k tomu přidal ještě kolo, posilovnu a běh. Ve cvičení na strojích vidím vhodnou cestu kompenzace mnohdy jednostranné zátěže. Nejen pro sportovce rád řeším kondiční přípravu a vhodnou rehabilitaci spojenou s prevencí zranění a úrazů.
Právě skrze vlastní sportovní činnost jsem objevil účinnost a krásu pomůcek pro tzv. funkční trénink. Krom skupinového cvičení s TRX se věnuji osobním tréninkům ve fitness v plném využití různých forem funkčního tréninku.
Na druhé straně působím jako konzultant a školitel v oblasti zdravé výživy, redukce hmotnosti, sportovní výživy a doplňků stravy.

Kontakt

Tel.: 724 994 229
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.komplexnizdravi.cz

Ondráčková Jana

Jana_O.jpg
Aerobic a jeho posilovací formy jsou pro mě především radost z pohybu, kterou se vám všem snažím předávat ve svých pravidelných hodinách. V mých hodinách si dáte příjemně do těla, odreagujete se od každodenních starostí a zároveň dočerpáte energii!
Přijďte si se mnou zacvičit a uvidíte, že pohyb je zábava!

Vzdělání
 • Certifikát Aerobic Instructor - FISAF (Český svaz aerobicu)
 • Specializovaný kurz Muscle Conditioning - FISAF
 • Specializovaný kurz FISAF Fitness Core - FISAF
 • Specializovaný kurz Step Aerobic - FISAF
 • Diplom Jumping - Face Czech
 • Diplom Jumping Advanced - Face Czech
 • Diplom BOSU Cardio - Face Czech
 • Zumba® basic steps - Zumba Fitness, LLC.
Zájmy
 • všechny aktivity, při kterých je tělo v pohybu :o) (aerobic, horská cykloturistika, in-line bruslení, lyžování, plavání, tanec,...). Tyto aktivity jsou ještě lepší, když je provozuji s partou prima přátel
Motto: "Důležité je chtít a nebát se jít kupředu, pak dokážete všechno!"

V SC Palmovka cvičím:
 • momentálně na mateřské dovolené
Kontakt

Tel.: 605 292 903
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.relaxactive.cz

Petrová Lucie

Lucie_P.JPG Vzdělání
 • Instruktor aerobiku - Wellness School Evy Blahušové
 • Zumba® basic steps - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® Pro Skills - Zumba Fitness, LLC.
Zájmy
 • tanec, příroda, lyžování
Motto: "Jediný sen, který se nesplní, je ten, který se přestane snít..."

V SC Palmovka cvičím:
 • Zumba® (po 19:30, st 18:00)
Kontakt

Tel.: 605 977 795
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Píglová Eva

Eva_P.jpg
Po skoro 10 letech aktivního cvičení jsem si udělala v roce 2007 „papír“ na předcvičování, a pak už šlo jedno školení za druhým. Aerobic bodyform, stepy, trampolínky…. Na mých hodinách si nejen dáme do těla, vybijeme negativní emoce, ale načerpáme i pozitivní energii a protáhneme se.

Vzdělání
 • FISAF Fitness Core
 • FISAF Aerobic Instruktor
 • FISAF Bodystyling Instruktor
 • FISAF Aerobic & Group Fitness Instruktor
 • FISAF Step Aerobic Instruktor
 • FISAF Dětský a juniorský aerobic
 • FISAF Dance move
 • FISAF Dance aerobic
 • Step diplom - ACI
 • Bodyforming diplom - ACI
 • Instruktor trampoliningu - PRO-MOTION, s.r.o.
 • AQUA diplom - CESA
 • Freestyler instructor - FGI
 • BOSU Cardio diplom - Face Czech
 • Inspiration day BOSU - Face Czech
 • Fitball - Wellness School Evy Blahušové
 • BOSU® Complete Workout System - Face Academy
 • Instruktor závěsných systémů a funkčního tréninku - PRO-MOTION, s.r.o.
Zájmy
 • sportovní aktivity (trampolínky, aerobic, posilovna, in-line brusle, kolo)
 • kultura - kino, divadlo,...
Motto: Lepší být opotřebovaný než zrezivět! Radost z pohybu!

V SC Palmovka cvičím:
 • Trampolínky (po 17:30)
Kontakt

Tel.: 777 831 408
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Buzková Marie

Marie.jpg Vzdělání
 • Cvičitel aerobiku III. a II. třídy - Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV
 • Dětský aerobik - Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV
 • Step Basic - FACE Czech
 • Diplom Inspiration Day - Aerobics + Step - FACE Czech
 • Diplom Inspiration Day - Bodystyling - FACE Czech
Zájmy
 • aerobik - jak jinak :), snowboarding, squash...
Motto: "Není důležité dokonale zvládat všechny prvky sestavy, ale hlavně se hýbat a to s radostí!!!"

V SC Palmovka cvičím:
 • Bodyform (st 17:30 - 1x za 14 dní)
Kontakt

Tel.: 604 717 247
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Špinarová Andrea

Andrea.jpg Vzdělání
 • Osobní a kondiční trenér - UK FTVS
 • Joga a jogová terapie - UK FTVS
 • MUDr. Smíšek - Terapeut spirální stabilizace SM-systém
 • Poradce pro výživu - Nutris, Ing. Ivan Mach, CSc.
 • Instruktor fitcentra - Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra
 • Cvičení dle Ludmily Mojžíšové - PhDr. Jarmila Novotná
 • Over ball Diplom - Face Czech
 • Fiball Diplom - Face Czech
 • Stretch Diplom - Face Czech
 • Jumping Diplom - Face Czech
 • Cvičení pro těhotné a po porodu - Face Czech
 • Cvičitel aerobicu III. třídy - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Sportovní, rekondiční masér - Rekvalifikační a vzdělávací centrum Praha, Mgr. Jiří Bartošík
 • BMSA Poweryóga - Český svaz aerobiku
 • Kurs cvičení SM systém, rehabilitace a regenerace páteře - MUDr. Smíšek
 • Tělo ve zdravém pohybu - Power Yoga Akademie, Mgr. Eliška Novotná

Motto: „Starej se dobře o své tělo, je tím jediným místem, kde můžeš žít."

V SC Palmovka cvičím:
 • Power yoga (út 19:00)
Kontakt

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.osobnitrenerka.com/

Vajnar Miloslav

Miloslav.jpg  Vzdělání
 • Instruktor fitness - FitPraha
 • Osobní trenér - FitPraha
 • Instruktor cvičení na závěsných systémech - FitPraha

Motto: "Žádné nemám ;-)"

V SC Palmovka cvičím:
 • TRX® (po 19:00, 20:00)
Kontakt

Bc. Miloslav Vajnar, DiS
Tel.: 777 759 956
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Profily instruktorů INDOOR ROWINGU naleznete zde.