SC Palmovka - Umělá lezecká stěna | Fitness | Aerobic | Boulder | Sauna


Cvičení v sálech


maly_sal.jpg stredni_sal.jpg velky_sal.jpg

Rozpis hodin

Záskoky

Popis hodin

Novinky

Kalendář akcí

Naši cvičitelé

Rozpis cvičení v sálech

Prázdninový rozpis cvičení (platný od 27.6. do 4.9.2016) pro stažení a tisk v .pdf naleznete zde:
Prázdninový rozpis 2016

Rozpis cvičení platný od 5.9.2016 pro stažení a tisk v .pdf naleznete zde:
Rozvrh 9-2016

Prázdninový rozpis cvičení (platný od 27.6. do 4.9.2016) pro stažení a tisk v .pdf naleznete zde:
Prázdninový rozpis 2016

Rozpis INDOOR ROWINGU platný od 5.9.2016 pro stažení a tisk v .pdf naleznete zde:
Rozvrh 9-2016-IRW

Hodiny, můžete také vidět v rezervačním systému na http://rezervace.scpalmovka.cz

Velký sál (platí od 27.6.2016)

 7:30-8:10 12:00-12:40 14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí


 
  Problémové partie
(Dubnová Lucie)
   
Úterý


          EU aerobic/EU step*
(Kukrálová Hanka)
 
Středa           Bodyform
(Macková Táňa)
     
Čtvrtek            
 
 
Pátek                  
Sobota                  
Neděle               19:00 BOSU® body
(Krejčová Markéta)

   

*pro konkrétní lekci sledujte rezervační systém na http://rezervace.scpalmovka.cz

Střední sál (platí od 27.6.2016)

 7:15-8:15  14:00-14:55
15:00-15:55 16:00-16:55 17:00-17:55 18:00-18:55 19:00-19:55 20:00-20:55
Pondělí              TRX® (od 11.7.)
(Macková Táňa)
 
Úterý         Kruhový trénink
(Linhartová Markéta)
Pilates s ručníky
(Hříbalová Lucie)

   
Středa           Latino Dance
(Petrová Lucie) 
Power yoga
(Hříbalová Lucie) 
TRX®*
(Linhartová Markéta)
Čtvrtek             EU Tae bo
(Kukrálová Hanka) 
 
Pátek                  
Sobota                
Neděle            
   
*Lekce začíná ve 20:10

Malý sál (platí od 27.6.2016)

 7:00-8:00  13:30-14:25 14:30-15:25 15:30-16:25 16:30-17:25 17:30-18:25 18:30-19:25 19:30-20:25 20:30-21:25
Pondělí           INDOOR ROWING
(Bašta Martin)
INDOOR ROWING
(Bašta Martin)
   
Úterý  INDOOR ROWING*
(Zářecký Miloš)
        INDOOR ROWING (Březinová Katarina)
IRW + bodystyling
(Březinová Katarina)
   
Středa            INDOOR ROWING
(Zářecký Miloš)
     
Čtvrtek           INDOOR ROWING (Březinová Katarina)
INDOOR ROWING
(Březinová Katarina)
   
Pátek                  
Sobota                  
Neděle                    

* pouze v úterky 28.6., 12.7., 26.7., 9.8. a 23.8.2016

Pokud chcete mít jistotu, že se na hodiny dostanete, rezervujte si místo předem přes on-line rezervační systém.

POZOR!!! V případě, že nebude na lekce Indoor Rowingu nikdo přihlášen do 13:00 daného dne, je možné, že se lekce ZRUŠÍ!!! Rezervujte si proto svoje místo dopředu na http://rezervace.scpalmovka.cz

Semináře, přednášky, kongresy, promítání a aerobikové maratony jsou pravidelně zveřejňovány na internetu nebo v prostorách SC Palmovka.


Noste si, prosím, na hodiny ručník. Krom hygienických důvodů je potřeba na některé hodiny (čtvrteční pilates atd). jako cvičební pomůcka.

Cvičební lekce trvá 55 minut.

Změny vyhrazeny.

Záskoky

AKTUÁLNÍ ZÁSKOKY SLEDUJTE PŘÍMO V REZERVAČNÍM SYSTÉMU! Hodina, kterou vede zaskakující lektor, je označena písmenkem "Z".

Novinky

Workshop Acrojógy basic

Kdy? V neděli 4.9.2016 od 16 do 17:30
Lektorky: Andrea Špinarová, Jiřina Breznenová
Cena: 350,- Kč

Acrojóga vychází z partnerské akrobacie, cvičíme ve dvojicích, takže je receptem pro dobrou náladu a utužení partnerských vztahů. Proto vemte partnera, kamaráda či kamarádku a přijďte si posunout své hranice a příjemně strávit nedělní odpoledne :-)

Rezervace míst a bližší informace na mailech Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nejpozději do 3.9.2016.

Letáček najdete zde: pdf

Nové kurzy SM-sytému (od září 2016)

Kdy? od 13.9.2016 do 15.11.2016
Lektorka: Andrea Špinarová, www.osobnitrenerka.com

SM-systém pro začátečníky: každé úterý od 17:30 do 18:25
SM-systém pro pokročilé: každé úterý od 20:00 do 20:55

Cena: 1.100,- Kč za jeden kurz (10 lekcí)

Informace ke kurzům pro začátečníky
 
Rehabilitační cvičení SM systém MUDr. Smíška se doporučuje jako kompenzace sedavého zaměstnání nebo jako prevence či léčba bolestí zad. Cvičíme v pomalém tempu a opravujeme správné provedení cviků. V průběhu 10 lekcí se naučíte základní regenerační sestavu, kterou si můžete následně cvičit v domácím prostředí. Spirální stabilizace páteře SM-systém se cvičí s pružným lanem, jehož prostřednictvím aktivujeme a relaxujeme svaly celého těla.

Informace ke kurzům SM-systému pro pokročilé

V kurzu pro pokročilé cvičíme ve svižnějším tempu s využitím balančních podložek a hůlek. Cílem lekce je zahřátí a prokrvení celého těla. Tím také můžeme zvýšit účinek jednotlivých cviků. Účast v kurzu předpokládá dobrou znalost jednotlivých cviků a principů cvičení.

Cvičíme v pohodlném oblečení. V ponožkách, bez bot.

ELASTICKÉ LANO K DISPOZICI

Více informací o metodě SM-systém najdete zde. Bližší informace ke kurzům na www.osobnitrenerka.com.

Přihlášky a platby do konkrétního kurzu na recepci SC Palmovka. Platba kurzů je možná na recepci SC Palmovka do 30.8.2016.

POZOR!!! 6.9. ukázkové lekce ZDARMA!!! Lekci je nutno rezervovat si předem na http://rezervace.scpalmovka.cz. Rezervace je možná nejdříve 14 dní předem.

Kalendář akcí

Momentálně není vypsaná žádná akce.

Popis hodin

Dynamické lekce

Trampolínky: Aerobní cvičení na trampolínkách o průměru 100 cm (bez řidítek), při kterém se výrazně zvedá tepová frekvence. Při skákání na trampolínkách účinným a zároveň zábavným způsobem zlepšujete kondici, celkovou stabilitu těla a formujete postavu. Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínkách klouby a zároveň působí jako balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů. Zapojují se především svaly hýžďové, lýtkové, svaly kolem kotníku, hluboké svaly zádové a břišní a svaly pánevního dna.

ZUMBA® (momentálně není v rozvrhu): cvičení Zumba® je inspirované latinsko-americkými rytmy. Lekce obsahuje tance a fitness, kombinuje hudbu latinsko-americkou a mezinárodní. Společně s tanečními pohyby pak tento typ cvičení vytváří dynamický a účinný fitness systém. V lekci se kombinují rychlé a pomalé rytmy, které formují a posilují tělo a zároveň zvyšují srdeční frekvenci a kloubí tak s cíleným formováním postavy i kardio. Zumba® posiluje kardiovaskulární systém a maximalizuje díky principům aerobního a intervalového tréninku výdej kalorií. Taneční pohyby se skládají z kroků, které se každý snadno naučí a které zapojují jednotlivé partie těla (hýždě, nohy, paže, trup, břišný svaly atd.). V rámci hodiny si zatančíte např. salsu, cumbii, reggaeton, merenque, calypso, quebraditu atd.

BOSU® mix: cvičení s balanční pomůckou BOSU® Balance Trainer, při kterém se cvičí jednoduchá choreografie ve vyšším tempu se zařazením balančních prvků. Důraz je kladen na dynamiku lekce, které je věnována hlavní část. Ta je střídána posilováním důležitých partií buď s BOSU v klasické poloze s kopulí nahoru nebo s BOSU otočeným na kopuli (náročnější varianta) buď s dalšími pomůckami nebo bez pomůcek. Na závěr samozřejmě nechybí důkladné protažení.

European Aerobic®: je konceptem tří vzájemně propojených sportovních systémů - EU Aerobic, EU Step a EMP®, které vytvořila Doro Müller a Frank Magnus pod hlavičkou EFPE. Toto cvičení je spojeno s filosofií Enjoy the movement - Užij si pohyb! V popředí stojí trénink a tato filosofie, nikoli soustředění se na choreografii, protože potom se vytrácí aerobní trénink zcela do pozadí a ztrácí se kontrola nad tělem.
Aerobic vznikl z Jazzgymnastiky a měl především zprostředkovat radost z pohybu s hudbou a kvalitní aerobní trénink. Pracuje se s naprosto přirozenými pohyby, v jejich přirozeném rozsahu a s přirozeným držením těla. Všechny základní kroky jsou efektivně procvičovány tak, aby bylo zapojeno svalstvo celého těla. Zároveň se klade důraz na kondici, tepová frekvence po celou hodinu nekolísá. Při EU Stepu se pracuje se stepem, trénink je tak náročnější na svalstvo dolních končetin. EMP je posilovací lekce s hudbou, kdy cviky jsou vybírány a řazeny podle pravidel tak, aby bylo cvičení efektivní.

PILOXING® (momentálně není v rozvrhu): je jedinečným spojením Pilates a Boxu, kterým jak spálíte kalorie, tak zpevníte a vytvarujete svaly. Cvičení vytvořila švédská tanečnice Viveca Jensen, jejímž cílem bylo posílit fyzicky i psychicky ženy během fitness cvičení. Cvičení využívá nejen předností intervalového tréninku, ale i techniky cvičení naboso, aby zefektivněl proces spalování kalorií a zvýšil fyzickou kondici. V lekcích se využívájí navíc lehké zátěžové rukavice, které napomáhají tvarovat svaly na pažích a maximalizovat činnost kardiovaskulárního systému. Rukavice i cvičení naboso jsou pouze doporučené.

Posilovací formy a relaxační formy

Flexi-bar body (momentálně není v rozvrhu): Při této hodině se využívá náčiní zvané flexi-bar (pružná tyč), které uvedením do kmitavého pohybu přiměje k práci hluboké svaly zádové, veškeré břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Jedná se o silový vytrvalostní trénink, který zintenzivňuje látkovou výměnu a zvyšuje srdeční tep. Cvičení s flexi-barem je efektivní proti bolestem zad, pro zlepšení držení těla, odbourávání tuků, vyrovnání svalových dysbalancí, zlepšování koordinace, rovnováhy, koncentrace a stability.

BOSU® body: Cvičení s balanční pomůckou BOSU® Balance Trainer, v pomalejším rytmu při kterém se pomůcka využívá především pro posílení celého těla a pro balanční cviky. Jako u každé lekce nechybí zahřátí, hlavní část a závěrečné protažení.

TRX®: Cvičení na závěsných popruzích, které má všestranné zaměření - cvičí se s vlastní vahou těla a pomůckou TRX, obtížnost si podle sklonu těla a procenta hmotnosti zapojené do pohybu určuje každý sám, zapojuje se hluboké svalstvo. Cvičení je vhodné jako doplněk atletů a profesionálních sportovců, nicméně je rychlým prostředkem k lepší postavě i pro úplné začátečníky. Na hodině si můžete zlehka posílit a protáhnout celé tělo i si velmi intenzivně naložit.

Bodyform: Cvičební lekce je sestavena z kombinace formování, posilování a protahování celého těla. Hodina začíná klasickým aerobním zahřátím (cca 10 minut, jednoduché základní kroky v pomalém až středně rychlém tempu), pokračuje posilováním buď bez přídavné zátěže nebo s cvičebními pomůckami (gumičky, činky, stepy, overbally, fitbally) a končí důkladným protažením všech svalových skupin.

Problémové partie: Na lekci zformujete tělo do ideálních tvarů. Pomocí cílených sérií zformujete Vaše problémové partie (stehna, hýždě, břicho, paže) do ideálních tvarů, posílíte střed těla tak, abyste nejen vypadali skvěle, ale i se tak cítili! To vše v rytmu báječné hudby.

Funkční trénink: Na cvičební lekci si nejen zpevníte jednotlivé svalové partie, ale zaměříme se především na řádné posílení středu těla. Tento trénink zahrnuje cviky pro zdraví, zeštíhlení a nárůst síly. Budou prováděny cviky s vlastní vahou i za použití pomůcek (gumičky, činky, fitbally, overbally) a samozřejmě nesmí chybět cardio část pro zvýšení celkové kondice. Možno i formou intervalového popřípadě kruhového tréninku.

European Muscle Power (EMP®): (momentálně není v rozvrhu): posilovací lekce zaměřená na procvičení celého těla. Lekce je sestavena tak, že kromě hlubovkých trupových svalů posilujeme také svalstvo těla komplexně, aby byl trénink těla vyvážený. Tedy kromě svalů trupu posilujeme svaly ramen a paží, prsní svaly, svaly hýžďové, samozřejmě břišní, ale i svalstvo nohou.  Hlavní důraz je kladen na zvládnutí správného držení těla. Toho dosáhneme správným tréninkem hlubokých svalů kolem páteře a svalů břišních, které jsou spolu zodpovědné za aktivní a vzpřímený postoj. Lekce je intenzivní, takže zároveň také spálíte velké množství kalorií.

Power yoga: Cvičení, které vychází ze základu yogy, je založeno na opakování základních pozic - asan. Vede k posílení, protažení a zpevnění svalů celého těla, rozvíjí a posiluje také klouby a kostru. Zlepšuje svalový tonus těla, rozvíjí kardiovaskulární a dýchací systém, redukuje ukládání tuku, prokrvuje tělo a působí na zlepšení vitality a zachování "mládí". Harmonicky rozvíjí nejen fyzickou, ale i psychickou kondici člověka. Hodinu začínáme rozcvičkou, protažením páteře, zahřátím svalu. První půlka hodiny je ve stylu "vinyasa flow yogy", hodně dynamická, rovnoměrně zatěžujeme celé tělo. Druhá půlka hodiny je prováděna převážně na zemi a je věnována posilování a protahování. Na závěr se uvolníme relaxací.

Power yoga basic: Power yoga je cvičební styl zaměřený na protažení a posílení svalů celého těla. Využívá jednotlivé základní pozice z jógy, které se dosazují do základního vzorce Power yogy - pozdravu slunci.
Lekce Power yoga basic, neboli Power yoga pro začátečeníky je určena všem, kteří chtějí začínat s Power yogou.Základem lekce bude pozdrav slunci A+B a jeho správné provedení (přesmodifikované jednodušší verze). Pro začátečníky je lekce uzpůsobená klidným tempem, jednoduchými ásánami (pozicemi), aby byli schopni se správně naučit dýchat, správně držet tělo, koncentrovat a uvolnit se. Do pozdravu slunci jsou dosazovány základní dynamické pozice bojovníků a z nich jsou vytvářeny jednoduché sekvence podobných a příbuzných ásán. Na začátku lekce se instruktor věnuje správné technice uvolnění, rozhýbání těla, dechu a svalové práci uvnitř těla, tzv. bandh (zámků). Lekce končí šavásánou (relaxační pozicí).

Fitball: Hodina obsahuje zahřátí, posílení a protažení velkých i malých svalových skupin na velkých míčích (tzv. Fitballech).

Pilates: Cvičení vedoucí ke zpevnění středu těla a zejména bederní části páteře. Podstata metody je rozvíjet všechny svaly rovnoměrně a působit nejen na dobře známé svalové skupiny, ale i na svaly ukryté pod nimi i mezi nimi, protože mnoho těchto svalů podpírá naši kostru. Pokud tyto svaly zeslábnou a poddají se gravitaci, má tělo tendenci ochabnout, nebo reagovat svalovou dysbalancí – posilované velké svaly jsou čím dál silnější, zatímco malé ukryté svaly jsou čím dál slabší. Pilatesova metoda nevyužívá k odstranění svalových dysbalancí a špatného držení těla izolovaných pohybů jednotlivých částí těla, jak to doporučuje většina typů cvičení, ale komplexních pohybů velkého množství svalových skupin a to s důrazem na dýchání. Při této metodě se využívají i různé doplňkové pomůcky jako overbally, fitbally, ručníky, pilates míčky atd.

BOSU® Pilates (momentálně není v rozvrhu): Lekce propojuje cvičení na balanční pomůcce BOSU s prvky pilates. BOSU pomáhá více aktivovat pánevní dno, hluboké břišní a zádové svaly (zejména svaly kolem páteře) a nastartovat hluboký stabilizační systém páteře. V kombinaci s pilates se ke cvičení přidává koncentrace na každý pohyb, správné dýchání a koordinace těla. Díky BOSU je cvičení více balanční, proto se musí daleko více zapojit core (střed těla).

SM-systém: Cvičení SM-systém MUDr. Smíška (SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE) doporučujeme jako kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jako prevenci bolestí zad. Učíme se pravidlům správného držení těla, odstraňujeme svalové dysbalance. Seznámíme se s principy zdravého pohybu, zlepšíme pružnost svalů, pohyblivost páteře a velkých kloubů. Cvičení probíhá v pomalém tempu a lektorka koriguje správné provedení cviků. V průběhu 11 lekcí se naučíte základní regenerační sestavu, kterou si můžete následně zacvičit v domácím prostředí. SM-systém se cvičí s pružným lanem, jehož prostřednictvím aktivujeme a relaxujeme svaly celého těla. Cvičíme v ponožkách, bez bot. V případě, že máte jakékoliv zdravotní problémy, poraďte se před zahájením vašeho pravidelného cvičení s lékařem. Seznamte ho se cvičením, pro něž jste se rozhodli. Skupinová cvičení nenahrazují lékařskou péči ani individuální léčbu či rehabilitaci. Cvičitelka nepřebírá odpovědnost za případné zdravotní obtíže účastníků cvičebních lekcí. Ukázku cvičení najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=CVC5FBeorxM

Tance

Latino Dance: Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem!!! Lekce je inspirovaná latinsko-americkou a mezinárnodní hudbnou, při které načerpáte spoustu pozitivní energie a naučíte se něco nového. V lekci najdete prvky různých tanečních stylů, které po pár lekcích zvládne úplně každý. Přijďte se odreagovat od každodenních starostí! Uvidíte, že to stojí za to! Pohyb je nejlepší lék, radost a zábava :) Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie, ženy i muže. Lekce je určena pro jednotlivce.

ZUMBA®: cvičení Zumba® je inspirované latinsko-americkými rytmy. Lekce obsahuje tance a fitness, kombinuje hudbu latinsko-americkou a mezinárodní. Společně s tanečními pohyby pak tento typ cvičení vytváří dynamický a účinný fitness systém. V lekci se kombinují rychlé a pomalé rytmy, které formují a posilují tělo a zároveň zvyšují srdeční frekvenci a kloubí tak s cíleným formováním postavy i kardio. Zumba® posiluje kardiovaskulární systém a maximalizuje díky principům aerobního a intervalového tréninku výdej kalorií. Taneční pohyby se skládají z kroků, které se každý snadno naučí a které zapojují jednotlivé partie těla (hýždě, nohy, paže, trup, břišný svaly atd.). V rámci hodiny si vzatančíte salsau cumbiu reggaeton, merenque, calypso, quebraditu atd.

Cvičení pro děti

Baletní přípravka (momentálně není v rozvrhu): výuka je zaměřená na klasický tanec a je určena dívkám a chlapcům od věku 4 do 7 let. Výuka metodicky směřuje ke komplexnímu rozvoji pohybových a tanečních schopností. Děti se zde učí prostřednictvím různých cviků správné držení těla, taneční chůzi, rytmické pohybové cvičení a jednoduché krokové vazby, jimiž se rozvíjí pohybová paměť. Lekce probíhají 1x týdně v odpoledních hodinách pod profesionálním pedagogickým vedením Zuzany Bučkové.

Bojové sporty

European Tae bo: Tae bo je sportovní systém, který redukuje tělesnou hmotnost a zvyšuje svalovou sílu, je ideální kombinací tréninku vytrvalosti, síly, flexibility, rovnováhy, koordinace a výbušnosti. V tae bo inspirovaném bojovými sporty se trénují jednotlivé techniky – údery, kopy a jejich kombinace, které se cvičí na rychlou motivační hudbu. Neexistují zde žádné choreografie. Tae bo je zábava i trénink, odbourává stres a je velmi účinné pro tělo. Tae bo se trénuje ve dvou vzájemně se střídajících lekcích intro a tae bo. V lekci intro se jednotlivé techniky trénují a procvičují s osvojením si základních pravidel tak, aby se cvičily zdravotně nezávadně a s efektem pro tělo v lekci tae bo. Intro představuje především trénink síly. Lekce tae bo pak trénink kondice. Začátečníkům i pokročilým se doporučuje navštěvovat obě lekce. Tae bo se cvičí v souladu s filosofií „Lose your fear“ (zbav se strachu) a „Get the first place by your own“ (zvítěz sám nad sebou), každý trénuje sám za sebe, sám si určuje intenzitu tréninku a tím sám posouvá svou výkonnostní hranici. Pauzy v průběhu lekce si dělá každý sám, kdy potřebuje, a tím se upevňuje i vůle.

INDOOR ROWING

Indoor rowing je skupinovým cvičením na veslařských trenažérech. Rytmus a intenzita cvičení se mění podle pokynů instruktora, který zároveň motivuje cvičící, zajišťuje vhodné složení lekce a dohlíží na správné provedení. Každá lekce zahrnuje zahřátí, protažení, vlastní cvičení, zklidnění a stretching. Délka je 55 minut.

Naši cvičitelé

Breznenová Jiřina

Jirina.jpg
Cvičím nejen proto, abych se zpotila, ale hlavně proto, abych svému tělu i duši pomohla zvládat vysoké nároky dnešní uspěchané doby. Přijďte se protáhnout a zrelaxovat pohybem :o). V současnosti jsem na mateřské dovolené se svou dvouletou dcerou.

Vzdělání
 • Mgr. fyzioterapie - FTVS UK
 • Mgr. tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených - FTVS UK
 • Instruktor zdravotní tělesné výchovy - FTVS UK
 • Instruktor cvičení s velkými míči - FTVS UK
 • Cvičení dle Ludmily Mojžíšové - PhDr. Jarmila Novotná, FTVS UK
 • Instruktor sportů v přírodě - FTVS UK
 • Instruktor Power yogy - Powel Yoga Akademie Václava Krejčíka
V rámci studia na FTVS UK jsem prošla seznámením s většinou běžných sportů a vzhledem ke vzdělání fyzioterapeuta znám správné zásady chování se k vlastnímu tělu tak, abych dokázala pomoci.

Zájmy
 • všechen pohyb - lyžování, bruslení, in-line brusle, plavání, cyklistika, lehká horská turistika, péče o dceru :o)
Motto: ...pohyb léčí a pomáhá...

V SC Palmovka cvičím:
 • v období 27.6. - 4.9.2016 necvičím
Kontakt

Tel.: 776 148 576
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.fyzioterapie-praha8.cz

Dubnová (Švadlenková) Lucie

Lucik.jpg
Kromě předcvičování funguji na Palmovce jako programová manažerka - starám se o rozvrhy a vše spojené s aerobicem. Pokud máte zájem v našem sportcentru předcvičovat, případně občas vypomoci se záskoky, neváhejte mě kontaktovat. Od roku 2009 také školím instruktory trampolínek pod Euforií.cz.

Vzdělání
 • Fitness instructor basic - Wellness school Evy Blahušové
 • Fitness instructor aerobic professional - Wellness school Evy Blahušové
 • Pilatesova metoda cvičení - Wellness school Evy Blahušové
 • Instuktor školního snowboardingu - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Step aerobic - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Diplom Body form - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Dětský diplom - Face Czech ve spolupráci s Mirkou Hadrbolcovou
 • FLEXI-BAR basic workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom Jumping - Face Czech
 • Instruktor in-line bruslení - Mgr. Jiří Reichert
 • Diplom Fitball - Wellness school Evy Blahušové
 • FLEXI-BAR toning workshop certificate - PaeDr. Hana Toufarová
 • Diplom BOSU strength - Face Czech
 • GYMSTICK-wellness tyč - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Diplom Jumping Advanced - Face Czech
 • Diplom BOSU core - Face Czech
 • Diplom BOSU cardio - Face Czech
 • Inspiration day Bodystyling - Face Czech
 • Funkční anatomie I - Face Czech
 • Instruktor trampoliningu pod Euforií
 • Diplom Bodystyling - Český svaz aerobiku (FISAF)
 • Cvičení pro těhotné a po porodu - Face Czech
 • Základy výživy - Face Czech
 • Inspiration day Power - Face Czech
 • Zumba® basic steps 1 - Zumba Fitness, LLC.
 • Zumba® basic steps 2 - Zumba Fitness, LLC.
 • Inspiration day BOSU - Face Czech
 • Zumba fit - Wellness school Evy Blahušové
 • Zumba® toning - Zumba Fitness, LLC.
 • Personální trénink v těhotenství a po porodu - Face Czech
 • Metabolismus v praxi aneb 10 hrubých lží o hubnutí - 3D Fitness
 • fitMAMI® Basic - Pavla Maříková
 • BOSU® Complete Workout System - Face Academy
 • BOSU Choreografie - Wellness school Evy Blahušové
 • fitMAMI® Inspiro Den 2014 - Pavla Maříková
 • fitMAMI® Baby - Pavla Maříková
 • Těhotné a po porodu - 3DFA
 • fitMAMI® Inspiro Den 2015 - Pavla Maříková
 • Diastáza - a co s ní? - my Pilates, s.r.o.
 • Partner Training - Fit way, s.r.o.
 • Bodystyling inspiration - Face Czech
 • Partner Training - Pavla Maříková
V SC Palmovka cvičím:
 • Problémové partie (po 18:30)
 • BOSU® Mix (út 18:30)
Zájmy
 • sportovní aktivity (Zumba, trampolínky, flexi-bary, bosu, lezení po umělých stěnách, snowboarding, in-line bruslení, tanec)
 • četba
 • deskové hry
Motto: ..."aneb přijďte si pořádně zamakat" :o)

Kontakt

Tel.: 777 218 004
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.lucik.cz
www.inlineaerobic.cz

Hrazánková Míla

Mila.jpg
Za svou 17 letou praxi cvičitelky aerobicu jsem poznala období, kdy jsem byla bez pohybu a vím, že bez pohybu to zkrátka nejde...! POHYB JE ŽIVOT A ŽIVOT JE PRO MĚ POHYB! Od vedení hodin aerobicu pro ženy a děti, tanec, plavání, cyklistiku i účast při závodech soutěžního aerobicu jako rozhodčí...
Přijdejte se k nám při hodinách cvičení na velkých míčích FITBALL, kde panuje dobrá nálada a zájem cvičenek udělat pravidelně něco pro své tělo i zdraví...! Těšíme se na Vás!

Vzdělání
 • Cvičitel aerobiku II. třídy - Český svaz aerobiku
 • Instruktor aerobiku - FISAF
 • Diplom pro rozhodčí - FISAF
 • Diplom NIKE Aerobic Sport Show - FISAF
 • Diplom AQUILA Aerobic Convention - FISAF
 • Diplom REEBOK Aerobic Sport Show - FISAF
 • Kongresy IFAA
Zájmy
 • studium zdravotních cvičení a novinek v této oblasti, které mají uplatnění v každodenním životě (prevence bolestí zad, svalové disbalance, kompenzace tzv. sedavého zaměstnání s využitím různých pomůcek - gymbally, overbally, flexi-bary,...)
V SC Palmovka cvičím:
 • v období 7.7. - 4.9.2016 necvičím
Kontakt

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Hříbalová Lucie

Lucie.jpg Vzdělání
 • Pilates - Sabongui Pilates Academy level I a II (Mat 1 - 3 + Ron Fletcher Towelwork)
 • Hatha jóga Basic - FISAF
 • Hatha jóga specializace 3. stupně - FISAF
 • Vinyasa jóga specializace 3. stupně - FISAF
Motto: "S úsměvem jde všechno líp."

V SC Palmovka cvičím:
 • Pilates (út 18:00)
 • Power yoga (st 19:00)
Kontakt

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kukrálová Hanka

Hanka.jpg Vzdělání
 • European Tae Bo® Basic instructor
 • European Tae Bo® Advanced instructor
 • Pilates - Renata Sabongui, Pilates Academy
 • European Aerobic® Basic instructor
 • European Step® Basic instructor
 • European Muscle Power® Basic instructor
V SC Palmovka cvičím:
 • Europaen Step/Aerobic (út 19:30)
 • European Tae Bo® (čt 19:00)
Kontakt

Tel.: 608 254 314
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Michálková Denisa

Denisa_M.jpg Od mala se věnuji sportu a jako instruktorka trampolínek předcvičuji třetím rokem. Tento druh cvičení mě velmi baví a každou hodinu si užívám naplno. Pokud si potřebujete vyčistit hlavu, odreagovat se a zároveň si pořádně zamakat, tak jste tady správně :)

Vzdělání
 • Instructor Trampoliningu - PRO-MOTION, s.r.o.
Motto: "Nezáleží s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš..."

V SC Palmovka cvičím:

 • Trampolínky (čt 18:30)
Kontakt

Tel.: 733 790 183
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Novák Vilém

Vilem.jpg
Od útlých let jsem se začal zajímat o různé druhy sportů. Nejprve to bylo plavání, pak karate a později jsem k tomu přidal ještě kolo, posilovnu a běh. Ve cvičení na strojích vidím vhodnou cestu kompenzace mnohdy jednostranné zátěže. Nejen pro sportovce rád řeším kondiční přípravu a vhodnou rehabilitaci spojenou s prevencí zranění a úrazů.
Právě skrze vlastní sportovní činnost jsem objevil účinnost a krásu pomůcek pro tzv. funkční trénink. Krom skupinového cvičení s TRX se věnuji osobním tréninkům ve fitness v plném využití různých forem funkčního tréninku.
Na druhé straně působím jako konzultant a školitel v oblasti zdravé výživy, redukce hmotnosti, sportovní výživy a doplňků stravy.

Kontakt

Tel.: 724 994 229
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.komplexnizdravi.cz

Olivová Kateřina

Katka_O.jpg
Sport je pro mě dokonalé spojení odpočinku, odbourání stresu a zároveň posílení těla i ducha. Přesně to se snažím do hodin přinést - dobrou náladu, motivaci ke zlepšení, zanechání starostí za dveřmi. Kromě TRX vedu i skupinové lekce Fitboxu, problémových partií a osobní tréninky, v životě mimo fitness učím angličtinu :-)

Vzdělání
 • TRX® – Skupinové cvičení (GSTC) – 3D Fitness
 • Fitbox Instructor Basic – GDA Fitbox Academy
 • Instruktor v oblasti fitness – Mgr. Zuzana Kubáňová – Rekvalifikační kurz v rozsahu 150h
 • Fitness Instructor Jumpboxingu – Mgr. Zuzana Kubáňová 
Zájmy
 • TRX, fitbox, posilovna
 • cizí jazyky (kuriozitou, které se všichni diví, je má oblíbená latina), hudba (spíše tvrdší styly, ale v hodinách pouštím i hitovky z rádií), knihy (kromě odborné literatury mám ráda sci-fi, fantasy a detektivky), filmy, výtvarné umění (Van Gogh, krajinomalba)
Motto: "Nikdy se nepřestávej učit"

V SC Palmovka cvičím:
 • v období 27.6. - 4.9.2016 necvičím
Kontakt
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Ondráčková Jana

Jana_O.jpg
Aerobic a jeho posilovací formy jsou pro mě především radost z pohybu, kterou se vám všem snažím předávat ve svých pravidelných hodinách. V mých hodinách si dáte příjemně do těla, odreagujete se od každodenních starostí a zároveň dočerpáte energii!
Přijďte si se mnou zacvičit a uvidíte, že pohyb je zábava!

Vzdělání
 • Certifikát Aerobic Instructor - FISAF (Český svaz aerobicu)
 • Specializovaný kurz Muscle Conditioning - FISAF
 • Specializovaný kurz FISAF Fitness Core - FISAF
 • Specializovaný kurz Step Aerobic - FISAF
 • Diplom Jumping - Face Czech
 • Diplom Jumping Advanced - Face Czech
 • Diplom BOSU Cardio - Face Czech
 • Zumba® basic steps - Zumba Fitness, LLC.
Zájmy
 • všechny aktivity, při kterých je tělo v pohybu :o) (aerobic, horská cykloturistika, in-line bruslení, lyžování, plavání, tanec,...). Tyto aktivity jsou ještě lepší, když je provozuji s partou prima přátel
Motto: "Důležité je chtít a nebát se jít kupředu, pak dokážete všechno!"

V SC Palmovka cvičím:
 • momentálně na mateřské dovolené
Kontakt

Tel.: 605 292 903
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
www.relaxactive.cz

Petrová Lucie

Lucie_P.JPG Vzdělání
 • Instruktor aerobiku - Wellness School Evy Blahušové
 • Zumba® basic steps - Zumba Fitness, LLC.
Zájmy
 • tanec, příroda, lyžování
Motto: "Jediný sen, který se nesplní, je ten, který se přestane snít..."

V SC Palmovka cvičím:
 • Latino Dance (st 18:00)
Kontakt

Tel.: 605 977 795
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Píglová Eva

Eva_P.jpg
Po skoro 10 letech aktivního cvičení jsem si udělala v roce 2007 „papír“ na předcvičování, a pak už šlo jedno školení za druhým. Aerobic bodyform, stepy, trampolínky…. Na mých hodinách si nejen dáme do těla, vybijeme negativní emoce, ale načerpáme i pozitivní energii a protáhneme se.

Vzdělání
 • FISAF Fitness Core
 • FISAF Aerobic Instruktor
 • FISAF Bodystyling Instruktor
 • FISAF Aerobic & Group Fitness Instruktor
 • FISAF Step Aerobic Instruktor
 • FISAF Dětský a juniorský aerobic
 • FISAF Dance move
 • FISAF Dance aerobic
 • Step diplom - ACI
 • Bodyforming diplom - ACI
 • Instruktor trampoliningu - PRO-MOTION, s.r.o.
 • AQUA diplom - CESA
 • Freestyler instructor - FGI
 • BOSU Cardio diplom - Face Czech
 • Inspiration day BOSU - Face Czech
 • Fitball - Wellness School Evy Blahušové
 • BOSU® Complete Workout System - Face Academy
 • Instruktor závěsných systémů a funkčního tréninku - PRO-MOTION, s.r.o.
Zájmy
 • sportovní aktivity (trampolínky, aerobic, posilovna, in-line brusle, kolo)
 • kultura - kino, divadlo,...
Motto: Lepší být opotřebovaný než zrezivět! Radost z pohybu!

V SC Palmovka cvičím:
 • Trampolínky (po 17:30)
Kontakt

Tel.: 777 831 408
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Smolíková (Buzková) Marie

Marie.jpg Vzdělání
 • Cvičitel aerobiku III. a II. třídy - Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV
 • Dětský aerobik - Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV
 • Step Basic - FACE Czech
 • Diplom Inspiration Day - Aerobics + Step - FACE Czech
 • Diplom Inspiration Day - Bodystyling - FACE Czech
Zájmy
 • aerobik - jak jinak :), snowboarding, squash...
Motto: "Není důležité dokonale zvládat všechny prvky sestavy, ale hlavně se hýbat a to s radostí!!!"

V SC Palmovka cvičím:
 • v období 27.6. - 4.9.2016 necvičím
Kontakt

Tel.: 604 717 247
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Špinarová Andrea

Andrea.jpg Vzdělání
 • Osobní a kondiční trenér - UK FTVS
 • Poradce pro výživu - Nutris, Ing. Ivan Mach, CSc.
 • Instruktor fitcentra - Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra
 • Cvičení dle Ludmily Mojžíšové - PhDr. Jarmila Novotná
 • Over ball Diplom - Face Czech
 • Fiball Diplom - Face Czech
 • Stretch Diplom - Face Czech
 • Jumping Diplom - Face Czech
 • Cvičení pro těhotné a po porodu - Face Czech
 • Cvičitel aerobicu III. třídy - Akademie cvičitelů a instruktorů v Praze
 • Sportovní, rekondiční masér - Rekvalifikační a vzdělávací centrum Praha, Mgr. Jiří Bartošík
 • BMSA Poweryóga - Český svaz aerobiku
 • Kurs cvičení SM systém, rehabilitace a regenerace páteře - MUDr. Smíšek
 • Tělo ve zdravém pohybu - Power Yoga Akademie, Mgr. Eliška Novotná
V SC Palmovka cvičím:
 • v období 27.6. - 4.9.2016 necvičím
Kontakt

www.osobnitrenerka.com/kontakt.htm

Profily instruktorů INDOOR ROWINGU naleznete zde.